+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Verslo dovanos

Verslo_dovanos

VERSLO DOVANOS

  • Plastikiniai tušinukai KAINOS
  • Metaliniai tušinukai KAINOS
  • Eko tušinukai KAINOS
  • Prabangūs tušinukai KAINOS
  • Pieštukai KAINOS
  • Vizitinių dėklai KAINOS
  • USB laikmenos KAINOS
  • Maišeliai KAINOS
  • Įvairiausios dovanos pagal Jūsų pageidavimus.
Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam skirtos verslo dovanos?

Verslo dovanos gali turėti daugybę paskirčių. Viena iš dažniausiai pasitaikančių – jos įteikiamos verslo partneriams, kolegoms, potencialiems ar esamiems klientams, darbuotojams. Verslo dovanų niša iš tiesų labai plati, o tradicijos maloniai nustebinti kartu dirbančius ar prekes bei paslaugas įsigyjančius, prisideda prie verslo dovanų populiarumo.

Kada gali būti teikiamos verslo dovanos?

Iš tikrųjų verslo dovanos teikiamos labai įvairiomis progomis. Kone dažniausiai – didžiųjų metų švenčių metu, per Kalėdas, naujųjų metų proga. Verslo dovanomis tarsi pažymima patikima, sėkminga partnerystė, jos funkcionuoja kaip padėka už bendradarbiavimą. Verslo dovanos yra puikus būdas nustebinti klientą, parodyti jam, kad yra vertinamas. Taip pat tokiomis smulkmenėlėmis įprasta pradžiuginti ir darbuotojus. Įmonės atributika puošti suvenyrai, kanceliarinės prekės ar kitos dovanos yra vertinamos ir itin mėgstamos.

Ar ant verslo dovanų gali būti spausdinama ar graviruojama?

Taip, be jokios abejonės. Ant pasirinktų verslo dovanų gali būti norimas užrašas ar paveikslėlis. Kokiu būdu jis bus užrašomas priklauso nuo dovanos tipo, medžiagos, iš kurios dovana yra pagaminta. Ant vienų logotipai, užrašai, iliustracijos gali būti spausdinamos, ant kitų – graviruojamos ar pjaunamos lazeriu. Tačiau vienaip ar kitaip papuošti pasirinktas verslo dovanas įmonės ženklais ar kokiais kitais užrašais bei paveikslėliais galimybė tikrai yra. Norintiems užsisakyti paslaugą ar sužinoti daugiau, rekomenduojame su mumis susisiekti.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!