+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Skrajutės

Skrajutės, lankstinukai, karuliai– efektyvi reklamos priemonė, kuri ne tik supažindins lojalius klientus su naujais jūsų siūlomais produktais ar paslaugomis, bet ir informuos potencialus klientus apie tai, ką Jūsų įmonė jiems gali pasiūlyti ir kodėl verta pasirinkti būtent jus.

Spausdiname aukščiausios kokybės įvairaus formato skrajutes ir lankstinukus tiek dideliais, tiek mažais kiekiais. Populiariausias popierius – 150g kreidinis, tačiau galima rinktis ir storesnį popierių.

Standartiniai skrajučių formatai:

  • A4 (210×297 mm)
  • A5 (148×210 mm)
  • A6 (105×148 mm)

Standartiniai lankstinukų variantai:

  • Lankstinukai A3 (dvipusė spauda su 1 lenkimu)
  • Lankstinukai A4 (dvipusė spauda su 1 arba 2 lenkimais)
  • Lankstinukai A5 (dvipusė spauda su 1 lenkimu)

Karuliai gali būti įvairių formų bei dydžių su kojele ar kita tvirtinimo priemone.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kokia yra skrajučių funkcija?

Skrajutes įprasta matyti dalinant įvairių konkursų ar akcijų metu, neretai pastarosios galioja kaip nuolaidų kuponas, tačiau ne ką mažiau populiaru jas tiesiog laikyti biure, išdėliotas ant administratorės stalo, registratūroje ar kurioje kitoje gerai matomoje vietoje. Tokiu atveju skrajutę paimti gali kiekvienas, susidomėjęs teikiama paslauga ar siūloma preke. Pagrindinė skrajučių atliekama funkcija ir yra reklama, informacija, kuri pasiekia klientą ją gavus, perskaičius.

Kokios spaudos ant skrajučių galimybės?

Spaudos ant skrajučių galimybės beveik nevaržomos – vienintelis kriterijus, kurį turite apsibrėžti – jų formatas. O spalvos, jų deriniai, šriftas, jo dydis, elementų išdėstymas ir kiti dalykai – visiška kūrybos laisvė. Be abejonės, nepaprastai svarbu nepamiršti estetikos ir stiliaus taisyklių. Perkrauta, neskoningai sumaketuota skrajutė niekada nepritrauks didelio klientų susidomėjimo.

Kokie didžiausi skrajučių privalumai?

Vienas didžiausių skrajučių privalumų – kompaktiškas dydis. Šis spaudos gaminys puikiai tinka pranešti naujieną, paskelbti akciją, nuolaidas, konkursą. Nedidelis, tačiau talpus formatas gali būti naudojamas kaip naujo produkto reklama. Jos ypač tinkamos naudoti tais atvejais, kai informacijos nėra daug, tačiau ji labai svarbi. Kita vertus, ne mažiau reikšminga ir tai, kad palyginus su efektyvumu, skrajutės yra gana nebrangi reklamos priemonė, todėl suteikia galimybę mėgautis puikiu rezultatu, augančiu susidomėjimu minimaliai investuojant į reklamą.

skrajutes 1

skrajutes 2

Susisiekite dėl skrajučių

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!