+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Vokai

Spausdiname vokus su logotipu, firminio stiliaus detalėmis, ornamentika bei rekvizitais. Galima spauda tiek ant voko priekinės, tiek ant galinės dalies. Spausdiname ant baltų, standartinių dydžių vokų CMYK ir Pantone spalvomis.

Gaminame ne tik standartinius, bet ir unikalių formų vokus bei dėkliukus su skaitmenine, UV ar šilko grafine spauda. Į tokius vokus dažniausiai dedami kvietimai, sveikinimai, dovanų kuponai.

Taip pat siūlome dėkliukus viešbučių raktams/kortelėms.

Originaliai suprojektuoti vokeliai ar dėklai patys gali tapti dovanų kuponu, sveikinimu ar kvietimu, kai tekstas talpinamas vidinėje vokelio dalyje. Šiems gaminiams siūlome dekoratyvinį, spalvotą popierių. Siekiant išskirtinumo, galime pasiūlyti UV laką, ornamentus, išpjautus lazeriu.

Unikalius vokus ne tik gaminame, bet ir ruošiame jiems dizainą.

Standartiniai vokų formatai:
  • C6 (16,2×11,4 cm)
  • C6/5 (11,4×22,9 cm)
  • C5 (22,9×16,2 cm)
  • C4 (22,9×32.4cm)
Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam gali būti naudojami vokai su spauda?

Vokus su spauda renkasi tiek įmonės, tiek ir fiziniai asmenys. Pirmiausia , tai įmonės įvaizdžio dalis. Paprastai net iš šiais laikais popierinių laiškų siuntimas yra neišvengiamas, todėl neretai nusprendžiama, kad ir ant vokų turėtų būti įmonės simbolika: pavadinimas, logotipas ar pan.
Kita vertus, ne ką rečiau tokius gaminius renkasi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Vokai su spauda gali būti naudojami įvairių progų metu. Puoštus ar su užrašais vokus populiaru rinktis siunčiant kvietimus į vestuves, krikštynas ar kitas šventes, sveikinimas didžiųjų švenčių proga, vokai su spauda atrodo kur kas originaliau net sveikinant gimimo dienos proga. Pasirinkimas ir galimybės iš tiesų plačios.

Ant kokių vokų gali būti spausdinama?

Dažniausiai spausdinama ant standartinio dydžio vokų, kurių kainos yra nurodytos, tačiau galima rinktis ir nebūtinai tokius variantus. Spausdinti užrašus ar kitas detales galima ir ant nestandartinio dydžio vokų. Kliento poreikiai ir idėjos yra nevaržomos, todėl visada galima rinktis ir užsisakyti geriausiai tinkantį sprendimą.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!