+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Reklama ant rūbų

REKLAMA ANT RŪBŲ

Siūlome įvairiausių rūbų su personalizavimu.

>>>PLAČIAU<<<

Siųsti užklausą
01
02
03
04
05
06

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kas gali būti spausdinama ant drabužių?

Ant drabužių, taip pat įvairių tekstilės aksesuarų, skarelių, galvos apdangalų gali būti spausdinama bet kokia kliento pageidaujama informacija. Tai: užrašai, pavadinimai, prekiniai ženklai, logotipai, paveikslėliai ir pan. Ant drabužių gali būti spausdinama tiek įmonės reklama ar su jos veikla susiję tekstai bei iliustracijos, tiek ir fizinių asmenų užsakymų pasirinkti užrašai ar paveikslėliai.

Kokiu tikslu gali būti užsakoma spauda ant drabužių ir panašių gaminių?

Tokio pobūdžio spauda ant drabužių ir kitų tekstilės gaminių paprastai užsakoma reklamos tikslais. Tokiu atveju paprastai spausdinamas įmonės pavadinimas ar logotipas. Spauda puošti drabužiai ar kiti aksesuarai įteikiami darbuotojams, tai gali būti uniforma, taip pat partneriams, klientams. Ant drabužių spausdinta reklama visada buvo gana populiarus sprendimas, nes tokias dovanėles, suvenyrus klientai bei partneriai paprastai noriai priima.

Kas lemia reklamos ant drabužių kainą?

Reklamos ant drabužių kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Pirmiausia – tai drabužių ar aksesuarų rūšies, ant kurių pageidaujama spausdinti. Taip pat iliustracijų formato, užrašų užimamo ploto. Na, ir , žinoma, spausdinamos reklamos masto – kiek ir kokios rūšies gaminių reikalinga.

Kaip galima užsisakyti spaudos ant drabužių paslaugas?

Spaudos ant drabužių paslaugas visada galima užsisakyti su mumis susisiekus nurodytais kontaktais. Įmonės darbuotojai pasiruošę atsakyti į kliento klausimus ir padėti rasti geriausiai poreikius atitinkantį sprendimą.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!