+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Logotipo nauda ir pritaikymas

Logotipas – tai ženklas reprezentuojantis kompaniją. Simbolinė firminio įvaizdžio dalis, kurią galime rasti ant produktų, firminiame stiliuje, bei reklamoje. Tai ženklas dėl kurio įmonė ar produktas tampa lengvai atpažįstamas ir pastebimas. Tinkamas logotipo dizainas yra stipri marketingo priemonė. Logotipas parodo įmonės unikalumą, patikimumą ir profesionalumą. Mūsų dizainerių sukurtam logotipui taip pat pasiūlysime ir tolimesnį jo pritaikymą jūsų įmonės reklamoje. Pritaikymo galimybes galite rasti SPARTI REKLAMA paslaugose.

Kaina nuo: 150 €

Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kodėl logotipas toks svarbus?

Ko gero neperdėta būtų teigti, kad logotipas yra svarbiausia reklaminės kampanijos ir apskritai įmonės įvaizdžio dalis. Kodėl taip yra? Atsakymas gana nesudėtingas. Logotipas yra ženklas, kuris dažniausiai matomas tiek ant įmonės produktų, tiek matant informaciją apie įmonę virtualioje erdvėje, žiniasklaidoje. Logotipas yra tas elementas, kurį klientai bei potencialūs klientai geriausiai įsimena, atpažįsta, o tuo pačiu atpažįsta ir įmonę ar prekinį ženklą. Dėl šių priežasčių logotipas yra nepaprastai svarbus, jis tarsi produkto ar paslaugos vizitinė kortelė.

Logotipu kurimas 1

 

 

 

Koks turi būti logotipas ir kaip jį pasirinkti?

Kadangi, kaip jau minėta, logotipo svarba įmonės gyvenime yra neginčijama, rinktis jį taip pat derėtų atsakingai. Pirmiausia, į ką reikėtų atsižvelgti – originalumas ir unikalumas. Pats blogiausias galimas variantas, jei įmonės logotipas klientui primena kitą įmonę. Tokiu atveju tai pati tikriausia antireklama. Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie idėją – logotipas turi atspindėti įmonės idėją, jos veiklą, išskirtinumą. Žinoma, ne mažiau svarbu ir techniniai elementai – spalvų išdėstymas, formų dermė. Nepatrauklus logotipas niekada nekels klientui susidomėjimo, noro sužinoti daugiau, teigiamų emocijų.
Nors gali pasirodyti, kad logotipo kūrimas yra sudėtingas ir gana ilga procesas, tačiau patikėjus šį darbą į profesionalų rankas, viskas vyksta kur kas paprasčiau. Puikiai išmanantys dizaino ir stiliaus subtilybes, jie sugeba rasti sprendimus, kurie ne tik tenkintų užsakovą, tačiau ir būtų patrauklūs klientui.

Logotipu kurimas 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!