+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Kitos Paslaugos

Dizaino paslaugos
Dizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys – tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas parodo kokybę bei padaro įsimintiną įspūdį žmogui. Todėl mūsų tikslas – kūrybiškai ir profesionaliai sukurti išskirtinį dizainą. Maketuojame sparčiai ir profesionaliai, naudojant naujausias dizaino programas bei galingus ir greitus kompiuterius. Mūsų sukaupta patirtis sutaupys jums laiko, lėšų ir padės išvengti maketavimo broko kuriant ir spausdinant jūsų reklamą kompanijoje SPARTI REKLAMA.
VIZUALINĖ REKLAMA Šiuolaikinį pasaulį sunku įsivaizduoti be reklamos. Apie įmones, prekes ar paslaugas sužinome atkreipę dėmesį į spalvingą ir originalią reklamą. Atsižvelgdami į jūsų norus pagaminsime norimą vizualinę reklamą - nuo lentelės iki sudėtingos reklaminės konstrukcijos. Iš gausybės vizualios reklamos padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą.
REKLAMOS MONTAVIMAS Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu, leidimų išėmimu. Montuojame ar demontuojame visą reklamą, skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke. Klijuojame popierių, lipduką, fototapetus. Renevuojame senus stendus. Kabiname įvairaus formato tentus.
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!