+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Diplomai, padėkos

Spausdiname įvairios paskirties diplomus, garbės, padėkos raštus, sertifikatus bei kursų baigimo atestatus ar pažymėjimus.

Spaudinius galime pagaminti ant dekoratyvinio popieriaus, o siekiant ilgaamžiškumo – įlaminuoti.

Taip pat siūlome aplankus, į kuriuos galėsite įdėti diplomus, padėkas bei sertifikatus.

Minimalus užsakymo kiekis – 10 vnt.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kaip pirmą kartą užsisakyti diplomus ar padėkas?

Padėkos ir diplomai nėra kasdien naudojami spaudos gaminiai, todėl visiškai nenuostabu, kad daugeliui šiuos produktus tenka užsisakinėti pirmą kartą. Dažniausiai tokiu atveju renkamasi standartinius gaminius, tačiau ir tuomet reikalingas diplomo ar padėkos maketas, pagal kurį būtų galima pagaminti reikalingus produktus. Jį turint, užsakymo eiga visiškai paprasta – tiesiog atsiųsti jį mums ir nurodyti norimą diplomo formatą, skaičių bei pasirinkti popierių.

Ką daryti, jei diplomo ar padėkos maketo nėra?

Taip nutinka gana dažnai, ypač kai šiuos gaminius užsakoma pirmą kartą. Tačiau tai nėra problema, nes už papildomą mokestį galime patys atlikti reikalingų diplomų ar padėkų maketavimą. Tai, kad maketo nėra, klientų neturėtų gąsdinti, tiesiog reikia susisiekti ir mes visada padėsime rasti sprendimą.

Kokiu tikslu paprastai užsakomi diplomai ir padėkos?

Diplomus ir padėkas paprastai užsisako įmonės, švietimo įstaigos, įvairių varžybų organizacijos ir pan. Diplomai ir padėkos paprastai teikiami už nuopelnus, pasiekimus, kaip pasiektų rezultatų įvertinimas. Tačiau tai tikrai neapriboja jų paskirties, ir jei reikalingi kitokio pobūdžio produktai (juk diplomai gali būti nebūtinai rimti), juos pagaminti nesukelia jokių problemų.

Ar diplomas gali būti originalaus dizaino?

Taip, diplomai gali būti ne tik maketuojami pagal kliento pageidavimus, tačiau ir spausdinami ant nestandartinio popieriaus, graviruojami, pjaustomi lazeriu ir kt.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!