+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Karuliai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Karuliai – reklaminiai gaminiai, skirti prekybos vietoje atkreipti klientų dėmesį į parduodamą produktą.

Tvirtinami prie prekių lentynų su plastikiniais ar aliuminiais tvirtinimo elementais.

Galimos skirtingos karulių formos bei dydžiai.

Daugiau spaudos produktų rasite čia – Spauda nuo A iki Ž.

Jus gali dominti šios paslaugos
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur naudojami karuliai?

Karuliai gali būti naudojami tiek didžiuosiuose prekybos centruose, tiek ir mažesnėse prekybos vietose. Jais paprastai pažymimos prekės, kurioms taikoma speciali kaina (galioja akcija arba nuolaida), kurios prekybos vietoje yra naujiena. Taip pat karuliais žymimi ypatingi pasiūlymai, jie naudojami kaip priemonė atkreipti pirkėjų dėmesį į tam tikras prekes ir kt. Pastaruoju metu karuliai yra labai populiarus spaudos gaminys, kai kurios prekybos vietos juos renkasi net užrašyti įprastas gaminių kainas.

Kokie gali būti karuliai?

Karuliai gali būti skirtingų formų dydžių, dekoruoti įvairiomis iliustracijomis ar užrašais. Karulių pasirinkimas priklauso nuo prekės, kuri jais bus reklamuojama, ar kitų aplinkybių (pavyzdžiui, auditorijos, į kurią reklama orientuota. Jei siekiama ja atkreipti vaikų dėmesį, be abejonės, dominuos ryškesnės spalvos, karulis bus dinamiškas ir kt.)
Karulio matmenys ir dizainas priklauso nuo kliento pageidavimų, tai gali būti didesni ar mažesni, griežtų formų ar žaismingai iškarpytais, apvalintais krašteliais, imituojančiais tam tikrą figūrą, puošti iliustracijomis ar užrašais ir t.t.

Kaip užsisakyti karulius?

Karulius geriausia užsisakyti su mumis susisiekus asmeniškai. Tokiu atveju bus kur kas paprasčiau išsiaiškinti, kas yra reikalinga, kaip produktai turi atrodyti. Visada esame pasiruošę padėti ir patarti savo klientams, kaip rasti tinkamiausią sprendimą, kuris patenkintų lūkesčius ir atitiktų investicijos galimybes.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!