+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Interjero detalių gamyba

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Paveikslai ant drobės

Reprodukcijos spausdintos ant drobės nuo modernaus urbanistinio stiliaus iki klasikinio ar gėlių Provanso stiliaus. Paveikslas ant drobės su jūsų pasirinktu vaizdu suteiks išskirtinumo jūsų interjerui ir bet kuriam namų kampeliui suteiks jaukumo ir išskirtinio grožio. Mūsų dizainerės pasiūlys vaizdus, gamyba pagamins bet kokio dydžio paveikslą pagal jūsų norus. Tai puiki dovana įvairioms progoms.

Foto tapetai

Nestandartinis sprendimas Jūsų svetainės, vaikų kambario ar biuro sienoms. Tai interjero detalė, kuri gali puošti visą kambario sieną ar tapti nedideliu akcentu. Foto tapetai gali būti įvairaus stiliaus, tad jie tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere. Jūsų pasirinkti vaizdai suteiks jaukumo jų kambariui, o įspūdingi gamtos, miesto ar kiti Jums patinkantys vaizdai suteiks patalpai išskirtinumo. Mūsų dizainerės pasiūlys įvairių vizualinių sprendimų, jei jums patiems bus sunku nuspręsti dėl vaizdo pasirinkimo.

Interjero lipdukai

Sienų, stiklų, veidrodžių lipdukai pagaminti ant spec lipduko. Interjero lipdukai išpjaustomi pagal kontūrą ir klijuojami tiesiai ant sienos ar stiklo. Klijuotos detalės sukurs išskirtinį vaizdą jūsų interjere. Mūsų dizainerės pasiūlys vizualinius sprendimus pagal jūsų norus.

Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kokie didžiausi interjero detalių privalumai?

Pasirinkus vieną iš siūlomų interjero detalių (fototapetą, paveikslą ant drobės, lipdukus, roletus ar žaliuzes) ne tik papuošite savo namų ar darbo erdvę, tačiau taip pat ir suteiksite jai išskirtinumo. Originalaus dizaino, dekoruotos pasirinktais elementais, Jūsų pageidaujamais vaizdais interjero detalės kurs jaukumą, autentiškumą.

Ar interjero detalės tinka dovanoti?

Žinoma, kodėl gi ne. Tiesą pasakius, interjero detalės ne tik tinka, tačiau yra labai mėgiama ir vis populiarėjanti dovana. Paveikslai ant drobės su artimųjų, anūkų, vaikų atvaizdais yra kone nepralenkiama dovanos idėja bet kokia proga. Jis atrodo kur kas solidžiau nei nuotrauka rėmelyje, o ir įspūdį palieka gilesnį. Paprastai paveikslus renkamasi dovanoti mamoms, seneliams. O štai sienų lipdukai gali nepaprastai nudžiuginti mažuosius šeimos narius. Jų formos ir dizaino galimybės labai plačios, galima išgauti įvairaus pavidalo sienų lipdukus, todėl čia pravers ne tik dizainerės patarimai, tačiau ir mažųjų fantazija. Lipdukais puoštos sienos atrodo dinamiškai, nenuobodžiai. Be abejonės, jais dekoruoti galima ne tik vaikų kambarius, tačiau ir bet kurias kitas modernaus, šiuolaikiško dizaino erdves, darbo kambarius. Ieškantiems dar originalesnių sprendimų, galime pasiūlyti roletus ar žaliuzes, ant kurių taip pat gali puikuotis kliento pasirinkti vaizdai. Tai kiek retesnis, tačiau tikrai efektingas būdas nustebinti artimuosius ar draugus.

Roletai ir žaliuzės

Interjero detalės ant langų ar stiklinių pertvarų suteikia jūsų interjerui stilių, išskirtinumą bei paįvairina interjero kūrimo ar atnaujinimo galimybes. Kūrybingiems žmonėms tai nestandartinė galimybė praskaidrinti namų ar biuro aplinką. Tai gyvas pavyzdys, įrodantis, kokios didelės plataus formato spaudos galimybės. Spausdinkite savo pasirinktus vaizdus tiesiai ant roletų arba vertikalių žaliuzių ir mėgaukitės ypatingu vaizdu. Mūsų dizainerės suprojektuos žaliuzes ar roletus pagal jūsų pageidavimus.

Tūriniai interjero elementai

Tūriniai elementai formuoja interjero zonas. Gali būti šviečiantys ir savo unikalumu sukurs ypatingą nuotaiką jūsų interjere. Suprojektuosime elementus pagal jūsų poreikius.

Daugiau vizualinės reklamos paslaugų rasite pateiktoje nuorodoje. Jeigu turite papildomų klausimų – parašykite mums užklausą.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!