+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Klijavimo darbai

REKLAMOS KLIJAVIMAS

Klijuojame popierių, lipduką, foto tapetus, reklamą ant transporto.

Montuojame ar demontuojame visą reklamą, skydus, reklaminius stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur gali būti klijuojama reklama?

Kur gali būti klijuojama reklama priklauso nuo to, kokios rūšies reklamos priemonės pasirinktos, kokiu tikslu jas ketinama naudoti, kas yra tikslinė reklamos auditorija. Iš tiesų apribojimų, kur galima klijuoti reklamą, beveik nėra, tačiau labai svarbu pagal tai rinktis žaliavas, iš kurių reklamos priemonės bus gaminamos. Popieriniai gaminiai nėra atsparūs žalingam aplinkos poveikiui, krituliams, saulės kaitrai. Naudojami lauko erdvėse jie funkcionuos trumpai, todėl norint maksimalaus rezultato reikėtų iš karto apsispręsti, kur reklama bus naudojama.

 

 

Ar reklama gali būti klijuojama savarankiškai?

Jei klijuojama reklama mažo formato, pavyzdžiui, lipdukai, tuomet nėra priežasčių, kodėl jos nebūtų galima klijuoti savarankiškai. Tačiau jei kalbama apie didesnius produktus, tarkim fototapetus, tuomet tikrai rekomenduojama kreiptis į specialistus. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad tokiu būdu bus garantuojama maksimali kokybė. Puikiai šio darbo subtilybes išmanantys specialistai pasirūpins, kad rezultatas būtų nepriekaištingas. Tokiu būdu ne tik efektas bus kur kas geresnis, tačiau galimai ir išvengsite nesklandumų, papildomų investicijų, kurių reikėtų pažeidus popierių, jį prastai suklijavus, sujungus, perdarant gaminį. Be to, ir pačiu rezultatu džiaugtis galima gerokai greičiau. Šios srities profesionalai bet kokius klijavimo darbus atlieka tiksliai ir operatyviai, taigi nereikia gaišti laiko ieškant būdų, kaip kokybiškai viską atlikti.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!