+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Reklamos montavimas

  • Montuojame ar demontuojame visą reklamą: skydus, reklaminius stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.
  • Klijuojame popierių, lipduką, foto tapetus.
  • Renovuojame senus stendus, iškabas, tūrinę reklamą.
  • Kabiname įvairaus formato tentus.
  • Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu ir leidimais.
Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kodėl dėl reklamos montavimo reikėtų kreiptis į specialistus?

Kaip ir bet kurį kitą darbą, taip ir reklamos montavimą šios srities specialistai atlieka geriausiai. Taigi, kreipusis į juos, galima tikėtis maksimaliai kokybiško rezultato. Ne kartą montavę vienos ar kitos rūšies reklamą, specialistai puikiai išmano šio darbo subtilybes, jį atlieka operatyviai ir be nuostolių, todėl kur kas greičiau galima džiaugtis efektu.

Ar atliekami tik reklamos montavimo darbai?

Pagamintą reklamą visada siūlome montuoti patys, tačiau taip pat galime atlikti ir kitus darbus. Demontuoti seną, nereikalingą reklamą, atlikti jos renovaciją ir kt. Be to, imamės ir kone paties svarbiausio etapo įgyvendinimo – tai projekto derinimo ir pasirūpiname leidimu jį įgyvendinti. Esama reklamos rūšių, kurių montuoti be leidimo negalima, tačiau mūsų komanda puikiai žino, kaip elgtis tokioje situacijoje, todėl sprendimus rasti pavyksta labai greitai. Klientui tai tik dar didesnė nauda – ir reklama matoma greičiau, ir rūpesčių mažiau.

Ar reklama montuojama tik lauko erdvėse?

Ne, iš tikrųjų atliekame visų rūšių reklamos montavimo darbus, taigi ne tik lauko erdvėse, tačiau ir patalpų viduje. Galime pasirūpinti ne tik sudėtingų reklamos sistemų diegimu, šviesdėžių ar kitų masyvių priemonių montavimu, tačiau ir lipdukų, fototapetų klijavimu. Visas paslaugas atliekame profesionaliai, todėl kiekvienas klientas gali džiaugtis kokybišku rezultatu ir greitai įgyvendintu projektu.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!