+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Blankai

Firminiai blankai pavyzdys

BLANKAI

Blankų standartinis dydis – A4, spauda – vienpusė.

Paprastai blankai spausdinami ant 90g ofsetinio popieriaus.

Papildomos paslaugos

Firminių blankų maketavimas nuo 15Eur.

Galime pasiūlyti aplankus ir įvairių formatų vokus su reklamine spauda.

Standartiniai blankai

Kiekis 100 vnt 300 vnt 500 vnt 1000 vnt 3000 vnt
Kaina 20€ 35€
akcija
55€
akcija
99€
akcija
199€
akcija

Kainos nurodytos be PVM

Siųsti užklausą

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam naudojami firminiai blankai?

Blankai – tai tam tikri dokumentų ruošiniai, ant kurių vėliau spausdinami įvairaus pobūdžio tekstai, įmonės įsakymai ir kitokie dokumentai. Blankai taip pat atlieka ir reprezentacinę funkcija, nes ant kiekvieno iš jų paprastai puikuojasi įmonės pavadinimas ar logotipas, kontaktai bei kiti skiriamieji ženklai.

Ar blankai gali būti spalvoti?

Iš dalies blankai yra spalvoti, nes jo krašteliai, viršutinė ir apatinė dalys, zonos, kuriose yra įmonės rekvizitai gali būti spausdinami ant pasirinktos spalvos fono, taip pat spalvotas spausdinamas ir įmonės ženklas. Vietą, kurioje bus rašomas tekstas, rekomenduojama palikti kuo neutralesnę, kad būtų lengviau skaityti.
  

Kaip užsisakyti blankus su savo įmonės logotipu ir kontaktais?

Pats paprasčiausias būdas – mums atsiųsti parengtą blanko maketą ir užsisakyti reikiamą skaičių blankų. Jei maketo neturite, norite jį pakeisti, atnaujinti ar blankus spausdinsite bei užsakinėjate pirmą kartą, už papildomą mokestį jį paruošti galime ir mes. Tokiu atveju galėsite rinktis, kaip ir kur bus išdėstyti įmonės kontaktai (ir ar jie išvis bus), kokie duomenys blankuose bus spausdinami, kurioje vietoje turės būti logotipas ir kt reikalinga informacija. Gavę ir paruošę maketą užsiimsime blankų gamyba.

Ar iškart galiu užsisakyti ir aplankus?

Paprastai blankai yra standartinio, A4 formato. Jei užsakomi tokie gaminiai, tuomet be jokių kliūčių galima iš karto užsisakyti ir aplankus, blankai į juos tikrai tilps. Be to, ant aplankų taip pat gali būti įmonės simbolika.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!