+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Pastatomų kalendorių gamyba

Kalendorių gamyba

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Kalendorių formatai

  • Nestandartiniai kalendoriai
  • Sieniniai kalendoriai „3-jų dalių“
  • Sieniniai kalendoriai „1-os dalies“
  • Staliniai kalendoriai „Namukas“
  • Staliniai kalendoriai „Namukas“ su lapeliais
  • A3 ir A4 formato kalendoriai
  • Kišeniniai kalendoriukai

Spauda nuo A iki Ž – kategorija, kurioje rasite visus produktus susijusius su spauda.

Individualus kalendorius

Nestandartiniai kalendoriai


Pagal jūsų norus ir pageidavimus suprojektuoti kalendoriai, bus iškirtinė darbo priemonė ant jūsų sienos ar stalo visus metus!

Siųsti užklausą
Plačiau
sieninis 3 daliu kalendorius

Sieniniai kalendoriai "3-jų dalių"


Sieniniai kalendoriai „3-jų dalių“ tai puiki darbo ar namų veiklos planavimo dalis. Kalendoriai turi net trijų mėnesių lapelius, taigi žinosite kas buvo, kas vyksta ir kas dar laukia . Kalendoriai gali būti ir su slankiojančiu langeliu, taigi tik užmetę akį pamatysite, kuri šiandien diena. Tai vis dar populiariausia darbo priemonė planuojant, bei puiki verslo dovana su jūsų įmonės reklama bei rekvizitais.

Siųsti užklausą
Plačiau
sieninis kalendorius 1 dalies

Sieniniai kalendoriai "1-os dalies"


Sieniniai kalendoriai „1-os dalies“ tai puiki darbo ar namų veiklos planavimo dalis. Kalendoriai turi tik vieno mėnesio lapelį, taigi neužima daug vietos ant sienos. Kalendoriai gali būti ir su slankiojančiu langeliu, taigi tik užmetę akį pamatysite, kuri šiandien diena.

Siųsti užklausą
Plačiau
Stalinis kalendorius NAMUKAS

Staliniai kalendoriai "Namukas"


Staliniai kalendoriai „Namukas“ tai svarbi darbo priemonė, kuri darbe visada po ranka. Planuojant veiklas, susitikimus visada dirstelėsite į stalinį kalendorių, pamatydami ne tik datas, bet ir kalendoriaus dizainą.

Siųsti užklausą
Plačiau
Stalinis kalendorius su lapukais

Staliniai kalendoriai "Namukas" su lapeliais


Staliniai kalendoriai „Namukas“ tai svarbi darbo priemonė, kuri darbe visada po ranka. Planuojant veiklas, susitikimus visada dirstelėsite į stalinį kalendorių, pamatydami ne tik datas, bet ir kalendoriaus dizainą.

Siųsti užklausą
Plačiau
sieninis A4 kalendorius

A3 ir A4 formato kalendoriai


A3 ir A4 formato kalendoriai yra ypatingi tuo, kad kiekvieną mėnesį versdami kalendoriaus lapus matysite vis kitą vaizdą, taip suteikdami savo biure vis kitokią nuotaiką.A3 ir A4 formato kalendoriai yra ypatingi tuo, kad kiekvieną mėnesį versdami kalendoriaus lapus matysite vis kitą vaizdą, taip suteikdami savo biure vis kitokią nuotaiką.

Siųsti užklausą
Plačiau
Kišeninių kalendorių gamyba

Kišeniniai kalendoriukai


Kišeniniai kalendoriukai tai lyg maži jūsų asistentai primenantys kuri šiandien diena ar kada jūsų suplanuoti įvykiai. Tai puiki dovanėlė jūsų draugams ar klientams, kuri neleis pamiršti jūsų įmonės ar primins tai kas jums svarbu.

Siųsti užklausą
Plačiau
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur naudoti skirti kalendoriai?

Siūlomų kalendorių asortimentas išties labai platus, todėl ir jų naudojimo galimybės įvairios. Paprastai tai, kur ir kam kalendorius bus naudojamas, priklauso nuo jo dydžio. Ne paslaptis, jog kišeniniai kalendoriai, kurie yra nedideli ir puikiai telpa piniginėje ar užrašų knygutėje, yra optimalus sprendimas, kai reikia tiksliai pasižymėti datą, ir nors išmaniosios technologijos šių kalendoriukų populiarumą šiek tiek prislopino, tačiau jie vis dar išlieka mėgstami dėl patogaus dydžio ir dailaus apipavidalinimo. Dažniausiai juos renkamasi kaip reklamos priemonę, kuri yra praktiška ir klientą lydi visus metus.
Didesni kalendoriai, tokie kaip staliniai ar net kelių dalių pakabinami gaminiai, paprastai puošia biurų kabinetus. Pirmiausia tai dovana kolegoms bei partneriams žiemos švenčių proga. Tokie kalendoriai neretai pasiekia ir darbuotojų ar klientų namus, juose patogu pasižymėti šios dienos datą, be to, prieš akis visuomet yra visas mėnuo ar net keli (kelių dalių kalendoriuose matyti buvęs, esantis ir būsimas mėnesiai, taip pat mažesnio mastelio gretimų mėnesių kalendoriai gali būti spausdinami ir ant stalinio kalendoriaus).
Nesvarbu kokio dydžio kalendorius pasirenkamas, ant jo visada puikiai atrodys įmonės ar produkto reklama, logotipas, prekės ženklas ar bet kokia kita iliustracija. Kalendoriai ne tik praktiška dovana, tačiau ir namų ar darbo erdvės puošmena.

Kalendoriai

kalendorius

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!