+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Tūrinių raidžių gamyba

Tūrinės raidės, tūrinė reklama

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Tūrinės reklamos galimybės

Aukščiausio lygio vizualinė reklama. Išskirtinumas garantuotas. Reklaminės iškabos gaminamos iš įvairių medžiagų, dydžių ir apšvietimo galimybių. Sparti reklama gaminamos tūrinės reklamos formos ar raidės gali būti pagal kliento įmonės firminį stilių ar tiesiog jūsų norą. Šviečiančiose raidėse instaliuojamas ekonomiškas LED apšvietimas, garantuojantis tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

Montuojame ar demontuojame visą reklamą: skydus, reklaminius stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu, leidimų išėmimu.

Kaina nuo: 99 €

Siųsti užklausą
Galerija
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kas yra tūrinė reklama?

Tūrinė reklama yra nepaprastai efektyvus ir dėmesį patraukiantis sprendimas. Tai įvairaus dydžio ir skirtingų formų užrašai ar iš pavienių raidžių sudėlioti žodžiai. Pastarieji gali būti ir apšviečiami. Geriausiai žinomi tūrinės reklamos pavyzdžiai – didžiųjų prekybos centrų pavadinimai.

Kuo ir kaip apšviečiama tūrinė reklama?

Paprastai tūrinei reklamai apšviesti naudojamos LED lemputės. Taip yra dėl to, kad šis pasirinkimas suteikia galimybę ne tik tolygiai paskirstyti šviesą, kad visas užrašas būtų apšviestas vienodai, tačiau yra ir vienas ekonomiškiausių sprendimų. Taigi, reklama efektyvesnė, o investicijos mažesnės.

Tūrinė reklama gali būti apšviečiama keliais būdais: iš priekio (tuomet ryškiausiai matoma yra fasadinė užrašo dalis), iš priekio bei šonų (tokiu atveju vienodai apšviečiami ir užrašo šonai, ir fasadinė dalis; visas užrašas ar kiekviena raidė šviečia vienodai) arba aureoliniu būdu (šviesos sistema sumontuojama taip, kad aplink užrašo ar raidžių briaunas matyti šviesos juostelė, tarsi aureolė). Be abejonės, šviečianti tūrinė reklama reikalinga ne visiems, todėl visada galima rinktis ir variantą be apšvietimo.

Ar tūrinė reklama yra standartinė?

Ne, tūrinės reklamos, kaip ir visų kitų siūlomų reklamos priemonių, užsakymas yra individualus. Tai reiškia, kad užrašai ar raidės gaminamos pagal kliento pageidavimus, naudojant norimas žaliavas, renkantis dydį ir formą. Būtinai atsižvelgiame ir įmonės logotipą ar kitos atributikos stilių, išlaikome tolygų dizainą.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!