+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Šviesdėžės

Sviesdeze

ŠVIESDĖŽĖS

Šviesdėžės yra efektyvi išorinės reklamos priemonė. Šviesdėžės apšviečiamos iš vidaus ir yra gerai matomos visą parą. Šviesdėžės gali būti su LED apšvietimu, kuris garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas. Jos gali būti naudojamos tiek lauko, tiek ir vidaus sąlygomis.

Montuojame ar demontuojame visą reklamą: skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu, leidimų išėmimu.

01
Sviesdezes_03-08_1
02
Sviesdezes_03-08_2
03
Sviesdezes_03-08_3
04
Sviesdezes_03-08_4
05
Sviesdezes_03-08_5
06
Sviesdezes_03-08_6
07
Sviesdezes_03-08_8

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kas yra ir kur naudojamos šviesdėžės?

Šviesdėžės yra reklamos priemonė, kurioje integruota apšvietimo sistema. Tokiu būdu suteikiama galimybė klientams Jūsų reklamą pamatyti ne tik dieną, tačiau ir tamsiuoju paros metu. Ant šviesdėžių gali būti įmonės pavadinimas, prekinis ženklas, logotipas ar bet kokia kita reklama. Paprastai šviesdėžės naudojamos lauko erdvėse, tvirtinamos prie pastatų sienų, tačiau taip pat jas naudoti galima ir viduje.

Ar šviesdėžės reikalingos tik vėlyvu metu teikiantiems paslaugas?

Be abejonės, tiems, kurie paslaugas teikia ir tamsiuoju paros, tai, pavyzdžiui, viešbučiai, barai, šviesdėžes įsirengti yra išties pravartu, nes tokiu atveju daugiau tikimybės, kad potencialus klientas pastebės reklamą ieškodamas paslaugos. Tačiau taip pat efektyviai šviesdėžių teikiama nauda gali džiaugtis ir kitų sričių atstovai, juk kuo daugiau klientų pamatys reklamą, tuo didesnė tikimybė paslaugą ar prekę parduoti, o tokiu atveju, šviesdėžės tamsiuoju paros metu, kai įprasta reklama nėra matoma, yra vienas patogiausių sprendimų.

Ką reikia žinoti apie šviesdėžių montavimą?

Šviesdėžių montavimą geriausia patikėti specialistams. Mūsų komanda gali operatyviai ir kokybiškai tai atlikti. Be to, paprastai reikalingi ir leidimai tokią reklamą tvirtinti, tačiau bendradarbiaujant su mumis tai nesukels jokių papildomų rūpesčių, nes tiek projekto derinimu, tiek ir jau minėtu leidimu pasirūpinsime mes.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!