+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Šviesdėžės gamyba

Šviesdėžės gamyba ir maketavimas

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Šviesdėžės veikimo principas ir panaudojimas

Šviesdėžės yra efektyvi išorinės reklamos priemonė. Šviesdėžės apšviečiamos iš vidaus ir yra gerai matomos visą parą. Šviesdėžės gali būti su LED apšvietimu, kuris garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas. Jos gali būti naudojamos tiek lauko, tiek ir vidaus sąlygomis.

Montavimo ir demontavimo paslaugos

Montuojame ar demontuojame visą reklamą: skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

Atliekame visus darbus susijusius su vizualinės reklamos projektavimu, derinimu, leidimų išėmimu.

Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kas yra ir kur naudojamos šviesdėžės?

Šviesdėžės yra reklamos priemonė, kurioje integruota apšvietimo sistema. Tokiu būdu suteikiama galimybė klientams Jūsų reklamą pamatyti ne tik dieną, tačiau ir tamsiuoju paros metu. Ant šviesdėžių gali būti įmonės pavadinimas, prekinis ženklas, logotipas ar bet kokia kita reklama. Paprastai šviesdėžės naudojamos lauko erdvėse, tvirtinamos prie pastatų sienų, tačiau taip pat jas naudoti galima ir viduje.

Ar šviesdėžės reikalingos tik vėlyvu metu teikiantiems paslaugas?

Be abejonės, tiems, kurie paslaugas teikia ir tamsiuoju paros, tai, pavyzdžiui, viešbučiai, barai, šviesdėžes įsirengti yra išties pravartu, nes tokiu atveju daugiau tikimybės, kad potencialus klientas pastebės reklamą ieškodamas paslaugos. Tačiau taip pat efektyviai šviesdėžių teikiama nauda gali džiaugtis ir kitų sričių atstovai, juk kuo daugiau klientų pamatys reklamą, tuo didesnė tikimybė paslaugą ar prekę parduoti, o tokiu atveju, šviesdėžės tamsiuoju paros metu, kai įprasta reklama nėra matoma, yra vienas patogiausių sprendimų.

Ką reikia žinoti apie šviesdėžių montavimą?

Šviesdėžių montavimą geriausia patikėti specialistams. Mūsų komanda gali operatyviai ir kokybiškai tai atlikti. Be to, paprastai reikalingi ir leidimai tokią reklamą tvirtinti, tačiau bendradarbiaujant su mumis tai nesukels jokių papildomų rūpesčių, nes tiek projekto derinimu, tiek ir jau minėtu leidimu pasirūpinsime mes.

Šviesdėžės individualus užsakymas

Šviesdėžės yra spausdinamos ir gaminamos pasitelkus plačiaformatę spaudą. Taip pat, jeigu turite individualų dizainą – praneškite. Reikalui esant ant reklaminės iškabos galime perkelti Jūsų prekinį ženklą.

iskaba 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!