+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Dizaino maketavimas

Grafinis dizainas ir maketavimas

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Grafinio dizaino paruošimas

Dizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys – tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas parodo kokybę bei padaro įsimintiną įspūdį žmogui. Todėl mūsų tikslas – kūrybiškai ir profesionaliai sukurti išskirtinį dizainą. Maketuojame sparčiai ir profesionaliai, naudojant naujausias dizaino programas bei galingus ir greitus kompiuterius. Mūsų sukaupta patirtis sutaupys jums laiko, lėšų ir padės išvengti maketavimo broko kuriant ir spausdinant Jūsų reklamą kompanijoje SPARTI REKLAMA.

Kokybiškas maketavimas

Maketavimas – tai spaudai ruošiamo būsimo reklaminio maketo sudarymas specializuotomis kompiuterinėmis programomis, išdėstant užsakovo pateiktą tekstinę ir dizainerio sukurtą vaizdinę informaciją. Garantuojame, kad pas mus maketuojami ir spausdinami maketai bus atspausdinti kokybiškai.

Kaina nuo: 40 €

Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Ar maketas būtinas?

Taip, nesvarbu ką, ant kokios medžiagos ketinate spausdinti, maketas yra būtinas. Be jo neįmanoma paruošti reklamos, o ką jau kalbėti apie tokio stiliaus ir dizaino produktą, kokį patys įsivaizduojate. Be maketo jokie spaudos darbai negali būti atliekami.

Ką daryti, jei maketo nėra?

Jei turite idėją, esate apsisprendę kur ir ko Jums reikia, tačiau neturite paruošto maketo, visada kviečiame susisiekti su mumis. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai pasiruošę Jums padėti, atlikti maketavimo, individualaus dizaino kūrimo darbus. Tai greitas ir paprastas būdas gauti norimą rezultatą, nes nereikia keliose vietose ieškoti tiek galinčių sukurti vizualizaciją, tiek ir pagaminti jau sumaketuotą produktą. Tokiu būdu taupote ne tik laiką, tačiau ir energiją.

 

Kaip parenkamas dizainas?

Dizainas, ypač jei kalbama apie reklamos produktus, yra labai individualus dalykas, priklausantis nuo daugybės veiksnių. Pirmiausia – užsakovo pageidavimai. Tuomet – jau turimų atributų ar reklamos priemonių dizainas, jų spalvos, dominuojančios formos. Taip pat svarbu ir auditorija, į kurią reklama bus orientuota bei kiti rodikliai. Tik profesionaliai išanalizavus situaciją gali būti parinktas tinkamiausias dizaino sprendimas.

Kodėl verta naudotis profesionalų maketuotojų paslaugomis?

Nusprendus šį darbą atlikti savarankiškai ar patikėjus jį abejotinos reputacijos meistrams, neretai galima susidurti su didžiulėmis problemomis, kurių didžiausia – prasta kokybė, klaidos ir betikslės išlaidos. Netinkamai sumaketuotas produktas spausdinant gali būti iškraipomas, vaizdas neturėti ryškumo ir kitos klaidos. Todėl kreiptis į specialistus – tai išvengti galimų nesėkmių.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!