+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Reklama ant transporto

Tai efektyvus būdas pasiekti klientą, nesvarbu ar tai tekstinė informacija ar stilizuotas vaizdas. Reklamos efektyvumas didelis, kadangi reklama yra akių lygyje ir geriausiai matoma ne tik praeiviams, bet ir eismo dalyviams. Auto reklama tai ne tik puikus būdas pasiekti klientą, bet ir vaizdžiai bei stilingai reprezentuoti įmonės veiklą bei formuoti įmonės įvaizdį.

  • Reklama ant automobilių.
  • Reklama ant komercinio transporto.
  • Reklama ant viešojo transporto.
  • Paspirtukų apipavidalinimas.
Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kokia reklamos ant transporto nauda?

Reklama ant transporto yra nepaprastai efektyvi, nes tai sprendimas, suteikiantis galimybę pasiekti itin didelį potencialių klientų srautą. Transporto priemonė, kaip eismo dalyvis, atlieka ir reklamos platinimo funkciją, nes ant jos esantys užrašai, įmonės ženklas ar bet kokie kiti elementai yra gerai matomi tiek vairuotojams, tiek praeiviams. Na, o kuo dažniau reklama matoma, tuo lengviau ją įsiminti.

Ant kokių transporto priemonių galima ši reklama?

Apipavidalinti galime kone visas įmanomas transporto priemones. Viskas priklauso nuo kliento poreikių ir skiriamo biudžeto. Mūsų įmonė gali pasiūlyti reklamą skirtą naudoti tiek ant lengvųjų automobilių, tiek ir ant viešojo transporto ar net nestandartinių priemonių – motociklų, vandens transporto ir pan.

Nuo ko priklauso reklamos ant transporto kaina?

Kaip ir kitų reklamos priemonių, taip ir reklamos ant transporto kaina, pirmiausia, priklauso nuo reklamos dydžio, matmenų. Taip pat ir nuo kitų detalių, kliento pageidaujamų formų, stiliaus bei dizaino sprendimų.

Kas lemia reklamos ant transporto efektyvumą?

Be abejonės, tai originalumas ir atpažinimas. Pastarasis ypač svarbus. Reklama turi sudominti, patraukti dėmesį. Galbūt spalvomis, galbūt kompozicija. Tačiau daugiausiai lemia reklamos vientisumas, būtina jį išlaikyti naudojant bet kokias reklamos priemones, nes tik tokiu atveju prekė ar paslauga bus atpažįstama, įsimenama.

Reklama ant transporto 1

Reklama ant transporto 2

Susisiekite dėl reklamos ant transporto

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!