+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Reklama krovininiam automobiliui

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Tai efektyvus būdas pasiekti klientą, nesvarbu ar tai tekstinė informacija ar stilizuotas vaizdas. Reklamos efektyvumas didelis, kadangi vizualinė reklama yra akių lygyje ir geriausiai matoma ne tik praeiviams, bet ir eismo dalyviams. Auto reklama tai ne tik puikus būdas pasiekti klientą, bet ir vaizdžiai bei stilingai reprezentuoti įmonės veiklą bei formuoti įmonės įvaizdį.

Siųsti užklausą
Galerija Produktai

Auto apklijavimas LOGO

Kaina nuo 30Eur+PVM.

Jeigu Jums užtenka tik logotipo ant automobilio durelių, tuomet rinkitės auto apklijavimo programą LOGO, minimali reklama už patrauklią kainą. Į programą įeina lipdukų gamyba ir užklijavimas mūsų patalpose Vilniuje.

UŽSAKYTI EL.PAŠTU

Auto apklijavimas LOGO PLIUS

Kaina nuo 90Eur+PVM.

Jeigu Jums neužtenka tik logotipo ant automobilio durelių, tuomet rinkitės auto apklijavimo programą LOGO PLIUS. Tai bus logotipai ant durelių bei papildoma informacija ant automobilio šono ar galo. Į programą įeina lipdukų gamyba ir užklijavimas mūsų patalpose Vilniuje.

UŽSAKYTI EL.PAŠTU

Auto apklijavimas MINI

Kaina nuo 300Eur+PVM.

Programa MINI tai profesionaliai bei reklamiškai patraukliai atrodantis jūsų įmonės automobilis. Logotipai ant durelių, dizaino elementai atitinkantys įmonės stilių ar atspindintys paslaugas ant šonų, tai akį traukianti reklama. Jūsų automobilis atkreips aplinkinių dėmesį ir tuo pačiu bus nuskaitoma jūsų įmonės reklama. Į programą įeina lipdukų gamyba ir užklijavimas mūsų patalpose Vilniuje. Rekomenduojame automobilio dizainą bei vizualizacijas užsisakyti pas mus, kadangi turime didelę patirtį kuriant dizainą ir ruošiant pačius lipdukus gamybai.

UŽSAKYTI EL.PAŠTU

Auto apklijavimas MIDI

Kaina nuo 750Eur+PVM.

Programa MIDI tai profesionaliai bei reklamiškai patraukliai atrodantis jūsų įmonės automobilis. Logotipai ant durelių, ir pusė automobilio kaip reklaminio ploto išnaudojimas su nuotraukomis ar informacija atitinkančia įmonės stilių bei atspindintčia paslaugas ant šonų, tai labai gerai matoma reklama. Jūsų automobilis atkreips aplinkinių dėmesį ir tuo pačiu bus nuskaitoma informacija apie įmonę ar paslaugas, netik teksto, bet ir vaizdų pagalba. Į programą įeina lipdukų gamyba ir užklijavimas mūsų patalpose Vilniuje. Rekomenduojame automobilio dizainą bei vizualizacijas užsisakyti pas mus, kadangi turime didelę patirtį kuriant dizainą ir ruošiant pačius lipdukus gamybai.

UŽSAKYTI EL.PAŠTU

Auto apklijavimas MAXI

Kaina nuo 1200Eur+PVM.

Programa MAXI tai jūsų įmonės įvaizdinis automobilis. Pilnas automobilio kaip reklaminio ploto išnaudojimas su nuotraukomis ar informacija atitinkančia įmonės stilių bei atspindintčia paslaugas ant šonų, tai jūsų rimtas požiūris į verslą ir į savo klientą. Jūsų automobilis atkreips aplinkinių dėmesį bei padarys įspūdį tuo pačiu bus nuskaitoma informacija apie įmonę ar paslaugas, netik teksto, bet ir vaizdų pagalba 360 laipsnių. Į programą įeina lipdukų gamyba ir užklijavimas mūsų patalpose Vilniuje. Rekomenduojame automobilio dizainą bei vizualizacijas užsisakyti pas mus, kadangi turime didelę patirtį kuriant dizainą ir ruošiant pačius lipdukus gamybai.

UŽSAKYTI EL.PAŠTU
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!