+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Reklamos leidimai iš savivaldybių

Reklamos leidimai iš savivaldybių

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Reklamos paruošimas pagal savivaldybės nustatyus kriterijus

Reklamą montuojame pagal miesto savivaldybės architektūrinius reikalavimus. Deriname išorinės reklamos projektus Lietuvos miestų savivaldybėse. Esame pagaminę ir sumontavę daugybę išorinės reklamos reikalavimus atitinkančių lauko iškabų, todėl galime kokybiškai ir sparčiai atlikti užsakymus visoje Lietuvoje. Daugiau paslaugų rasite paspaudę ant nuorodos.

Reklamos projekto rengimas

Prieš gaminat visas reklamines iškabas ir viešuosius užrašus būtina juos suderinti su miestų savivaldybėmis, pateikti visus reikalingus dokumentus, parengti reklamos projektą. Parengtas reklamos projektas turi atitikti visus galiojančius reikalavimus.

Mokestis savivaldybei už išorinę reklamą

Leidimas įrengti išorinę vaizdinę reklamą išduodamas sumokėjus išorinės reklamos, savivaldybės renkamą rinkliavą. Mokesčio dydis priklauso nuo išorinės reklamos dydžio ir leidimo galiojimo termino. Mokestį už išorinės reklamos leidimą, kiekviena savivaldybė nustato atskirai.

Nuoroda į Vilniaus miesto savivaldybės dokumentus ČIA

Kaina nuo: 150 €

Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Ar visada reikalingas leidimas ir kaip jį gauti?

Leidimas reikalingas tais atvejais, kai reklama yra išorinė. Tai, pavyzdžiui, įvairios iškabos, šviesdėžės, paprastai didesnio formato reklamos priemonės. Renkantis tokius gaminius leidimas reikalingas visada.
Leidimą naudoti tokią reklamą išduoda miesto, kuriame reklama bus eksploatuojama, savivaldybė. Kad jį būtų galima gauti, pirmiausia, reikia parengti išorinės reklamos projektą ir jį pateikti savivaldybei tvirtinti. Tik savivaldybei patvirtinus išorinės reklamos projektą, galima tikėtis gauti leidimą ir pradėti įrenginėti reklamos priemones. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad projektas dar ne viskas – taip pat reikia pateikti ir kitus būtinus dokumentus, patikrinti, ar planuojama reklama tikrai atitinka savivaldybės keliamus reikalavimus ir kt.

Ar galima išorinės reklamos projektus derinti savarankiškai?

Taip, be abejonės, galimybė derinti išorinės reklamos projektus su savivaldybe savarankiškai visada yra, tačiau dažniausiai tai nėra racionalus sprendimas. Kodėl? Pirmiausia, dėl laiko resursų. Ruošti dokumentus ir patį projektą, jį teikti užima gana daug laiko, todėl patikėjus šį darbą specialistams, nukrenta daug naštos. Dar vienas dalykas – žinios. Ne kartą ruošę reikiamus dokumentus bei išorinės reklamos projektus, specialistai puikiai žino, kaip tai atlikti, todėl netenka to paties darbo kartoti kelis karts, tokiu būdu švaistant ne tik laiką, tačiau ir veltui investuojant lėšas. Patyrę specialistai išorinės reklamos projekto ruošimo ir derinimo su savivaldybėmis darbus visada atlieka tiksliai ir operatyviai.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!