+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Firminio stiliaus kūrimas

Firminio_Stiliaus_kurimas

FIRMINIO STILIAUS KŪRIMAS

Firminis stilius – tai įmonės vizitinė kortelė. Pagal ją įmonė sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams, projektų vadovams bei klientui, sukuriamas originalus, įsimintinas visų įmonės atributikos produktų apipavidalinimas, atitinkantis kompanijos paslaugų ir produktų specifiką ir ypatybes. Firminis stilius yra netiesioginė komunikacija, pristatanti ir reklamuojanti įmonę visur ir visada. Tai pirmas kontaktas su būsimaisiais savo klientais. SPARTIREKLAMA nuolat seka naujausias stiliaus ir mados tendencijas, ieško įdomių, dar nematytų reklaminių sprendimų, geriausiai atspindinčių ir išskiriančių įmonę iš kitų. Jūsų sukurtam firminiam stiliui atspausdinsime visas būtinas reprezentacines priemones.

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kaip vyksta firminio stiliaus kūrimas?

Firminis stilius – tai yra įmonės veidas, tai, kaip klientas ją mato, kokius bruožus įmonė nori pabrėžti. Todėl pirmiausia nuo šių detalių ir prasideda visas kūrimo procesas. Labai svarbu tiksliai nustatyti, ką firminis stilius turi atspindėti, kokią idėją skleisti, kaip įmonę pristatyti. Šio etapo metu ypatingai svarbi komunikacija su užsakovu, jo vizija, tačiau niekada negalima nuvertinti ir dizainerio patarimų. Tiksliai suformavus firminio stiliaus idėją, pradedami darbai. Tai stiliaus, spalvų, jų derinių ir formų paieškos, kol galiausiai pasiekiamas geriausias rezultatas, tenkinantis ir dizaino specialistus, ir užsakovą.

Kas sudaro firminį stilių?

Firminis stilius – tai visų įmonės atributų visuma. Daugiausiai čia lemia spalva – ji visur turi dominuoti tokia pati. Ir , be abejonės, logotipas. Paprastai jis ir tampa tuo skiriamuoju ženklu, kuris matomas ant visų įmonės atributų. Apskritai firminis stilius gali būti viskas, ką įmonė siūlo savo klientams, partneriams. Spalvos, užrašai, logotipas gali būti spausdinamas ant įmonės dokumentų, segtuvų, padėkų, sveikinimų klientams, partneriams, darbuotojams. Net ant gaminamo produkto neretai galima išvysti nedidelius lipdukus su įmonės skiriamaisiais ženklais ar kontaktais. Priemonės gali būti įvairios, tačiau svarbiausia nepamiršti pagrindinės taisyklės ir kuriant firminį stilių laikytis vientisumo, tų pačių spalvų, jų derinių, formų bei kt.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!