+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Lipdukų gamyba

Lipdukų gamyba ir spauda

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Spauda nuo A iki Ž – Mes siūlome įvairaus formato lipdukų gamybą su spauda, ploteriavimu, bei mažo formato lipdukus, lipnias etiketes.

Lipdukų pritaikymas

  • darbo laiko lipdukai
  • informaciniai, nukreipiamieji, draudžiamieji, privalomieji ir kt. lipdukai
  • grindų lipdukai
  • sienų lipdukai
  • lipdukai ant langų, vitrinų (ploteriuoti, šerkšno, skaidrūs, neskaidrūs, perforuoti; klijuojami iš vidaus ar iš išorės)
  • transporto lipdukai (lipdukai ant viešojo transporto, lipdukai automobiliniams, lipdukai ant motociklų)
  • didelio formato lipdukai
Lipdukai ant kartono

Popieriniai lipdukai


Įvairių formų ir dydžių (iki A3 formato) lipdukai, kuriuos galite naudoti aplinkoje vidaus sąlygose, kur nėra drėgmės ir didelių temperatūros svyravimų. Gerai prilimpantys su gražia spauda lipdukai visuomet patrauks aplinkinių akį. Galime sukurti įvairaus dizaino, spalvų maketą tik jums, kad jūsų paslauga ar prekė atrodytų patraukliai.

Siųsti užklausą
Lipdukai PVC

PVC lipdukai


Įvairių formų ir dydžių  lipdukai, kuriuos galite naudoti vidaus ir lauko sąlygomis, kur yra drėgmės ir dideli temperatūros svyravimai. Gerai prilimpantys su gražia spauda lipdukai visuomet patrauks aplinkinių akį. Galime sukurti įvairaus dizaino, spalvų maketą tik jums, kad jūsų prekybvietė, paslauga ar prekė atrodytų patraukliai.

Siųsti užklausą
Lipdukai Permatomi

Skaidrūs PVC lipdukai


Norite, kad lipdukai būtų permatomi, tuomet rinkitės skaidrius lipdukas. Įvairių formų ir dydžių skaidrūs lipdukai su jūsų reklama.

Siųsti užklausą
Lipdukai pagal forma

Forminiai lipdukai


Įvairių formų popieriniai ar PVC ploteriuoti lipdukai pagal jūsų norimą formą.

Siųsti užklausą
Lipdukai informaciniai

Informaciniai lipdukai


Norite atkreipti aplinkinių dėmesį, įspėti apie įvairius pavojus ar reikalavimus? Įvairių formų popieriniai ar PVC ploteriuoti informaciniai lipdukai pagal jūsų norimą dizainą, formą ir informaciją.

Siųsti užklausą
Lipdukai Darbo laikas

Darbo laiko lipdukai


Darbo laiko ar kiti įspėjamieji PVC lipdukai skirti klijuoti ant stiklų, langų, durų. Atsparūs aplinkos sąlygoms, įvairių dydžių, spalvų, pagal jūsų poreikius.

Siųsti užklausą
Lipdukai Sienos

Sienų lipdukai


Įvairaus dydžio PVC lipdukai klijavimui ant namų ar ofiso sienos.

Siųsti užklausą
Lipdukų gamyba ant grindų

Grindų lipdukai


Įvairaus dydžio laminuoti PVC lipdukai klijavimui ant grindų prekybos centre, biure, mokymo įstaigoje.

Siųsti užklausą
Lipdukų ant transporto gamyba

Automobiliniai lipdukai


Siųsti užklausą
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur gali būti naudojami lipdukai?

Lipdukai yra viena populiariausių ir mėgiamiausių ne tik reklamos, tačiau informacinių priemonių. Pastarieji gali būti naudojami kone bet kur: nuo reklamos ant transporto priemonių iki padėkos dovanėlių įvairių akcijų metu. Lipdukų gamybos technologija suteikia galimybę juos naudoti tiek viduje, tiek ir lauke, klijuoti ant įvairių paviršių, pasirinkti reikiamas spalvas bei formas. Šie gaminiai gali būti skaidrūs, vienos ar kelių spalvų, su įvairiais užrašais ir iliustracijomis, skirtingų dydžių. Ant jų galima spausdinti ne tik reklamą (įmonės pavadinimą, logotipą ar pan.), tačiau ir žymėti patalpose esančius objektus (išėjimą, kitas kryptis ir pan.), naudoti maitinimo, švietimo įstaigose ir daugelyje kitų vietų. Lipdukai yra praktiškas sprendimas, nes juos lengva pritvirtinti, nereikia nieko nei gręžti, nei kalti ar naudoti kitų priemonių.

Kokio formato lipdukus galima rinktis?

Lipdukų formato apribojimų beveik nėra. Galima rinktis nuo standartinių, įprastų matmenų gaminių, iki itin mažų ar didelių lipdukų. Viskas priklauso nuo kliento poreikių, kokia informacija ant lipdukų bus spausdinama ir kur jie bus naudojami. Šiuos dalykus geriausia aptarti asmeniškai, tuomet kur kas patogiau tiksliai susitarti, koks gaminys ir koks jų kiekis yra reikalingas, susitarti dėl terminų ir kitų dalykų, todėl jei Jums reikalingi lipdukai (nesvarbu, kokio dydžio), kviečiame su mumis susisiekti ir mes tikrai rasime tinkamiausią sprendimą.

Ar galima užsisakyti nestandartinių matmenų lipdukus?

Taip, greta standartinių gaminių visada siūlome rinktis ir individualius poreikius atitinkančius produktus, lipdukai taip pat nėra išimtis. Jei reikalingas nestandartinis gaminys, pravartu susisiekti ir apie tai pasikalbėti asmeniškai. Ne tik atsakysime į kliento klausimus, tačiau ir patarsime, kaip rasti optimalų sprendimą.

Lipdukai automobiliams efektyvi reklama už mažą kainą

Automobiliais naudojatės kasdien. Važiuojate pas klientus, tiekėjus, darbo reikalais. Matote daug automobilių keliuose, aikštelėse, spūstyse. Išnaudokite savo įmonės automobilį maksimaliai, reklamuokite savo įmonę, lipdukų ant mašinos, pagalba. Reklama gali būti klijuojama tiek ant automobilio šonų, tiek ir ant priekio bei galo. Lipdukai ant automobilio gali būti su spalvinga įmonės įvaizdine reklama, gali būti subtilūs su įmonės logotipu ar interneto svetainės adresu. Būkite matomi visur, nes lipdukai ant mašinos tai efektyvi reklama už palyginti mažą kainą.

Lipdukų galimybės ir specifikacijos

Lipduką galime pagaminti bet kokio dydžio ir formos. Su Jūsų įmonės inicialais ir Jūsų prekinio ženklo atvaizdavimu.
Lipdukui galime suteikti unikalumo ir originalumo – pritaikant graviravimo principą.
Lipdukai išpjaustomi (išploteriuojami) pagal pasirinką dydį ir atiduodami rulonuose arba lapuose. Lipduko maketą galime priderinti prie kambario išmatavimų. Interjero detalių gamyboje svarbu atkreipti dėmesį ir į nuotraukų kokybę.
Spauda – skaitmeninė plačiaformatė arba UV (jei yra reikalinga balta spauda).
Lipdukus ne tik spausdiname, bet ir galime sukurti dizainą bei paruošti maketus.

lipdukų pavyzdys nr. 1

Lipdukų pavyzdys nr. 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!