+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Lipdukų gamyba ir spauda

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Spauda nuo A iki Ž – Mes siūlome įvairaus formato lipdukų gamybą su spauda, ploteriavimu, bei mažo formato lipdukus, lipnias etiketes.

  • darbo laiko lipdukai
  • informaciniai, nukreipiamieji, draudžiamieji, privalomieji ir kt. lipdukai
  • grindų lipdukai
  • sienų lipdukai
  • lipdukai ant langų, vitrinų (ploteriuoti, šerkšno, skaidrūs, neskaidrūs, perforuoti; klijuojami iš vidaus ar iš išorės)
  • transporto lipdukai (lipdukai ant viešojo transporto, lipdukai automobiliniams, lipdukai ant motociklų)
  • didelio formato lipdukai

Lipduką galime pagaminti bet kokio dydžio ir formos. Su Jūsų įmonės inicialais ir Jūsų prekinio ženklo atvaizdavimu.

Lipdukui galime suteikti unikalumo ir originalumo – pritaikant graviravimo principą.

Lipdukai išpjaustomi (išploteriuojami) pagal pasirinką dydį ir atiduodami rulonuose arba lapuose. Lipduko maketą galime priderinti prie kambario išmatavimų. Interjero detalių gamyboje svarbu atkreipti dėmesį ir į nuotraukų kokybę.

Spauda – skaitmeninė plačiaformatė arba UV (jei yra reikalinga balta spauda).

Lipdukus ne tik spausdiname, bet ir galime sukurti dizainą bei paruošti maketus.

Siųsti užklausą
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur gali būti naudojami lipdukai?

Lipdukai yra viena populiariausių ir mėgiamiausių ne tik reklamos, tačiau informacinių priemonių. Pastarieji gali būti naudojami kone bet kur: nuo reklamos ant transporto priemonių iki padėkos dovanėlių įvairių akcijų metu. Lipdukų gamybos technologija suteikia galimybę juos naudoti tiek viduje, tiek ir lauke, klijuoti ant įvairių paviršių, pasirinkti reikiamas spalvas bei formas. Šie gaminiai gali būti skaidrūs, vienos ar kelių spalvų, su įvairiais užrašais ir iliustracijomis, skirtingų dydžių. Ant jų galima spausdinti ne tik reklamą (įmonės pavadinimą, logotipą ar pan.), tačiau ir žymėti patalpose esančius objektus (išėjimą, kitas kryptis ir pan.), naudoti maitinimo, švietimo įstaigose ir daugelyje kitų vietų. Lipdukai yra praktiškas sprendimas, nes juos lengva pritvirtinti, nereikia nieko nei gręžti, nei kalti ar naudoti kitų priemonių.

Kokio formato lipdukus galima rinktis?

Lipdukų formato apribojimų beveik nėra. Galima rinktis nuo standartinių, įprastų matmenų gaminių, iki itin mažų ar didelių lipdukų. Viskas priklauso nuo kliento poreikių, kokia informacija ant lipdukų bus spausdinama ir kur jie bus naudojami. Šiuos dalykus geriausia aptarti asmeniškai, tuomet kur kas patogiau tiksliai susitarti, koks gaminys ir koks jų kiekis yra reikalingas, susitarti dėl terminų ir kitų dalykų, todėl jei Jums reikalingi lipdukai (nesvarbu, kokio dydžio), kviečiame su mumis susisiekti ir mes tikrai rasime tinkamiausią sprendimą.

Ar galima užsisakyti nestandartinių matmenų lipdukus?

Taip, greta standartinių gaminių visada siūlome rinktis ir individualius poreikius atitinkančius produktus, lipdukai taip pat nėra išimtis. Jei reikalingas nestandartinis gaminys, pravartu susisiekti ir apie tai pasikalbėti asmeniškai. Ne tik atsakysime į kliento klausimus, tačiau ir patarsime, kaip rasti optimalų sprendimą.

Lipdukai automobiliams efektyvi reklama už mažą kainą

Automobiliais naudojatės kasdien. Važiuojate pas klientus, tiekėjus, darbo reikalais. Matote daug automobilių keliuose, aikštelėse, spūstyse. Išnaudokite savo įmonės automobilį maksimaliai, reklamuokite savo įmonę, lipdukų ant mašinos, pagalba. Reklama gali būti klijuojama tiek ant automobilio šonų, tiek ir ant priekio bei galo. Lipdukai ant automobilio gali būti su spalvinga įmonės įvaizdine reklama, gali būti subtilūs su įmonės logotipu ar interneto svetainės adresu. Būkite matomi visur, nes lipdukai ant mašinos tai efektyvi reklama už palyginti mažą kainą.

lipdukų pavyzdys nr. 1

Lipdukų pavyzdys nr. 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!