+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Lankstinukai

LANKSTINUKAI

Lankstinukai – populiari reklaminė priemonė prisistatyti ir suteikti informaciją savo klientams apie jūsų prekes ar paslaugas.

Paprastai spausdinami ant 150g kreidinio popieriaus.

Standartiškai lankstinukus gaminame su vienu arba dviem lenkimais.

NEMOKAMAS pristatymas!

Papildomos paslaugos

Dizaino paslaugų valandos kaina 30Eur+PVM.

Jeigu turite savo maketą, tuomet jį reikia paruošti pagal spaustuvės techninius reikalavimus ČIA

Lankstinukai A3 (dvipusė spauda su 1 lenkimu)

Kiekis 100 vnt 200 vnt 500 vnt 1000 vnt 2000 vnt 5000 vnt 10000 vnt
Kaina 45€ 75€
akcija
129€
akcija
199€ 289€ Sutartinė Sutartinė

Lankstinukai A4 (dvipusė spauda su 1 arba 2 lenkimais)

Kiekis 100 vnt 200 vnt 500 vnt 1000 vnt 2000 vnt 5000 vnt 10000 vnt
Kaina 30€ 45€ 85€
akcija
129€
akcija
179€ Sutartinė Sutartinė

Lankstinukai A5 (dvipusė spauda su 1 lenkimu)

Kiekis 100 vnt 200 vnt 500 vnt 1000 vnt 2000 vnt 5000 vnt 10000 vnt
Kaina 20€ 30€ 59€
akcija
89€
akcija
135€ 205€ Sutartinė

Kainos nurodytos be PVM

Siųsti užklausą

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kaip atrodo lankstinukų gamyba?

Lankstinukų gamyba prasideda nuo maketo paruošimo bei pateikimo spaudos skyriui. Spaudos skyriuje failas kompiuterio pagalba paruošiamas spausdinti. Tada jūsų maketas siunčiamas į profesionalią spaudos mašiną ir prasideda lankstinukų spausdinimas. Spausdinama iš abiejų pusių iškart. Spauda iš mašinos išlenda beveik sausa ir neužilgo supjaunama į reikiamą formatą. Paskui lankstinukai keliauja į lankstymo mašiną kur būna sulankstomi pagal jūsų užsakymą. Lankstinukai greitai supakuojami ir atiduodami klientui. Lankstinukai Sparčioje reklamoje gaminami kokybiškai ir labai greitai.

Ar lankstinukai yra efektyvi reklamos priemonė?

Neretai galima išgirsti nuomonę, jog lankstinukai yra betikslė investicija, nes neva jų niekas neskaito ir pateikta informacija nepasiekia kliento. Tačiau tai nėra tiesa, jei lankstinukas yra kokybiškai pagamintas. Ką reiškia kokybiškai pagamintas lankstinukas? Yra keletas taisyklių, kurių derėtų paisyti, siekiant, jog informacija būtų patraukli ir klientas ja susidomėtų. Pirmiausia tai – teksto ir iliustracijų išdėstymas. Lankstinukas turi būti informatyvus, tačiau neperkrautas, antraip jį bus sunku skaityti, o tokiu atveju ši priemonė tikrai nebus efektyvi. Tiek tekstas, tiek iliustracijos (jei tokių apskritai yra) turi būti numatytose vietose, tvarkingai išdėliotos. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir spalvos bei šrifto pasirinkimas. Spalvų dermė lemia ar lankstinukas išvis patrauks dėmesį ar ne. Šrifto pasirinkimas – ar jį tik paims, ar ir perskaitys. Raidės neturi būti per daug įmantrios, užrašai – per smulkūs. Nepaisant šių elementarių taisyklių, klientas lankstinuko skaityti veikiausiai nesivargins.

Kaip pasirinkti lankstinuko parametrus?

Žinoma, galima mėginti lankstinukų dizainą kurti savarankiškai, tačiau tokiu atveju kyla rizika pasirinkti netinkamus parametrus (jau minėtus šriftą, spalvą ir elementų išdėstymą), todėl visada geriausia pasitikėti profesionalais, kurie lankstinuką maketuoja išties kokybiškai ir pagal taisykles, kad jis būtų ne tik patrauklus ir informatyvus, tačiau ir klientas jį noriai perskaitytų.

lankstinukas

lankstinukai

Susisiekite dėl lankstinukų

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!