+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Aplankai

APLANKAI

Siūlome sparčiai pagaminti aplankus su standartine kirtimo forma (a4 formato spaudai talpinti) ir vienpuse spauda ant 235 g. puskartonio.

Aplankus galime laminuoti.

Taip pat galime sukurti ir atspausdinti naujos formos ir dizaino aplanką pagal jūsų norą.

Naujai sukurto aplanko kainą paskaičiuosime pagal naują formą ir tiražą.

Maketavimas nuo 25Eur.

Kiekis Kaina
100 vnt. 230€
200 vnt. 250€
300 vnt. 285€
500 vnt. 320€
1000 vnt. 440€

Kaina nurodyta be PVM.

Siųsti užklausą
01
Aplankai


Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Iš ko susideda aplankų gamyba?

Aplankų gamyba susideda iš kelių spaudos ir pospaudos etapų. Aplankų spausdinimas, formos projektavimas ir gamyba, aplankų kirtimas ir lankstymas, jei klientas to pageidauja. Dokumentų aplankai padės išlaikyti dokumentus tvarkingus ir švarius, taigi į susitikimą atėję atrodysite, kaip atsakingas ir tvarkingas verslo partneris. Taip pat galėsite tvarkingai įteikti klientui Jūsų norimą medžiagą ir būsite garantuoti, kad jūsų medžiaga neišsibarstys. Aplankai su jūsų logotipu ir firminiu stiliumi tikrai nepasimes ant jūsų kliento stalo, stalčiuje ar lentynoje.

Kodėl verta rinktis individualaus dizaino aplankų spausdinimą?

Nors atrodytų, kad aplankai yra universali ir daugelyje vietų kasdien naudojama priemonė, tačiau pagal veiklos sritį gali skirtis ir poreikiai, todėl ne visada pakanka standartinio sprendimo, kuris talpina A4 formato spaudą. Ne retai nutinka ir taip, kad pagal numatytą projektą spauda turi būti kur kas didesnio arba mažesnio formato, tačiau ją numatyta dėti į aplankus. Tokiu atveju kur kas paprasčiau ir praktiškiau užsisakyti reikiamo dydžio aplankų spausdinimą, nei keisti visą idėją. Tai vienas didžiausių aplankų, gaminamų pagal individualų užsakymą, privalumų, nes kliento laisvė yra visiškai neribojama. Jei spauda, kuri numatyta dėti į aplankus, yra nestandartinio dydžio ar formų, jei reikalingas nestandartinis aplankų dizainas idėjos tikrai nebūtina atsisakyti, viskas ką reikia padaryti – susisiekti su mumis ir užsisakyti tiksliai tokius aplankus, kokių Jums reikia. O mes pasirūpinsime kokybiškais ir lūkesčius atitinkančiais gaminiais.

Kas yra aplankai su laminatu?

Aplankai su laminatu nuo įprastų aplankų skiriasi nedaug. Pastarieji yra padengti laminato plėvele, kuri sutvirtina aplanko paviršių, jis tampa atsparesnis įbrėžimams, skysčių išsiliejimui (jei patekęs ant aplanko skystis greitai nuvalomas, žalos veikiausiai nebus) ir pan. Laminuotas aplankas tampa kiek tvirtesnis, todėl ne taip lengvai užlinksta jo kampučiai. Tai ypač aktualu, jei gaminys transportuojamas, dalijamas masiškai, dažnai nešiojamas rankinėje ir kt.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!