+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Individualių aplankų gamyba

Aplankai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Aplankų spausdinimo metodai

Siūlome ne tik standartinius (a4 formato) aplankus, bet taip pat ir unikalaus dizaino ar formos dokumentų dėklus.

Įprastai spausdiname skaitmeniniu ar ofsetiniu spaudos metodu, tad spauda gali būti tiek išorinėje, tiek vidinėje papkės dalyje.

Individualus aplankas spartireklama

Išskirtiniai aplankai


Nestandartiniai išskirtiniai aplankai gaminami iš įvairaus spalvoto, faktūrinio popieriaus, su balta ar spalvota spauda, su folijavimu ar kirtimo forma. Individulaus dizaino ir išskirtiniai aplankai, kurie atkreips jūsų klientų ar partnerių dėmesį. Tokiuose aplankuose sudėti dokumentai ar prezentacija sudarys teigiamą įspūdį apie jūsų įmonę ar paslaugą.

Siųsti užklausą
Plačiau
Individualaus aplanko gamyba

Aplankas su vienu užlenkimu


Šie aplankai gaminami iš įvairaus balto, spalvoto, faktūrinio popieriaus, su balta ar spalvota spauda, su folijavimu ar kirtimo forma. Turi vieną užlenkimą-kišenę dokumentams.

Siųsti užklausą
Individualaus pilko aplanko gamyba

Aplankas su skaidria plastikine kišene


Šie aplankai gaminami iš įvairaus balto, spalvoto, faktūrinio popieriaus, su balta ar spalvota spauda, su folijavimu ar kirtimo forma. Turi vieną plastikinę skaidrią kišenę dokumentams.

Siųsti užklausą
Raudono aplanko gamyba

Standartinis aplankas su vienu atvartu


Siųsti užklausą
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Iš ko susideda aplankų gamyba?

Aplankų gamyba susideda iš kelių spaudos ir pospaudos etapų. Aplankų spausdinimas, formos projektavimas ir gamyba, aplankų kirtimas ir lankstymas, jei klientas to pageidauja. Dokumentų aplankai padės išlaikyti dokumentus tvarkingus ir švarius, taigi į susitikimą atėję atrodysite, kaip atsakingas ir tvarkingas verslo partneris. Taip pat galėsite tvarkingai įteikti klientui Jūsų norimą medžiagą ir būsite garantuoti, kad jūsų medžiaga neišsibarstys. Aplankai su jūsų logotipu ir firminiu stiliumi tikrai nepasimes ant jūsų kliento stalo, stalčiuje ar lentynoje.

Kodėl verta rinktis individualaus dizaino aplankų spausdinimą?

Nors atrodytų, kad aplankai yra universali ir daugelyje vietų kasdien naudojama priemonė, tačiau pagal veiklos sritį gali skirtis ir poreikiai, todėl ne visada pakanka standartinio sprendimo, kuris talpina A4 formato spaudą. Ne retai nutinka ir taip, kad pagal numatytą projektą spauda turi būti kur kas didesnio arba mažesnio formato, tačiau ją numatyta dėti į aplankus. Tokiu atveju kur kas paprasčiau ir praktiškiau užsisakyti reikiamo dydžio aplankų spausdinimą, nei keisti visą idėją. Tai vienas didžiausių aplankų, gaminamų pagal individualų užsakymą, privalumų, nes kliento laisvė yra visiškai neribojama. Jei spauda, kuri numatyta dėti į aplankus, yra nestandartinio dydžio ar formų, jei reikalingas nestandartinis aplankų dizainas idėjos tikrai nebūtina atsisakyti, viskas ką reikia padaryti – susisiekti su mumis ir užsisakyti tiksliai tokius aplankus, kokių Jums reikia. O mes pasirūpinsime kokybiškais ir lūkesčius atitinkančiais gaminiais.

Kas yra aplankai su laminatu?

Aplankai su laminatu nuo įprastų aplankų skiriasi nedaug. Pastarieji yra padengti laminato plėvele, kuri sutvirtina aplanko paviršių, jis tampa atsparesnis įbrėžimams, skysčių išsiliejimui (jei patekęs ant aplanko skystis greitai nuvalomas, žalos veikiausiai nebus) ir pan. Laminuotas aplankas tampa kiek tvirtesnis, todėl ne taip lengvai užlinksta jo kampučiai. Tai ypač aktualu, jei gaminys transportuojamas, dalijamas masiškai, dažnai nešiojamas rankinėje ir kt.

Aplankų apdirbimas

Papildomas aplankų apdirbimas: folijavimas, laminavimas, kirtimas.

Atliekame dizaino kūrimo ir maketavimo darbus.

Daugiau apie siūlomas spaudos paslaugas rasite – Spauda nuo A iki Ž.

Aplankų spausdinimo galimybės

Norintiems išskirtinumo siūlome dokumentų dėklus, pagamintus iš faktūrinio ar perdirbto popieriaus, kur spauda dedama šilkografijos būdu.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!