+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Etiketės

ETIKETĖS

Etikečių medžiaga:

  • Popierius
  • Lipdukas

Pavyzdinės kainos žemiau.

Papildomos paslaugos

Etikečių maketavimas nuo 15Eur.

Papildomas etikečių apdirbimas: kampų apvalinimas, laminavimas, skylutės pramušimas.

 

Etikečių kainos

Popierinės etiketės (9×5 cm; 335 g. popierius; su skylute)

Kiekis vienpusės dvipusės
500 vnt 30€ 35€
1000 vnt 35€ 47€

Lipnios etiketės (9×5 cm; lipdukas)

Kiekis vienpusės
200 vnt 22€
500 vnt 45€
1000 vnt 65€

Kainos nurodytos be PVM

Siųsti užklausą

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kur galima naudoti šias etiketes?

Gaminamų etikečių paskirtis ir naudojimo galimybės iš tiesų labai plačios. Popierinius variantus galima rinktis tvirtinti prie drabužių, tokių būdu atskirti pardavinėjamas prekes nuo kitų pardavėjų asortimento. Taip pat suvenyrų, žaislų ar bet ko kito. Popierinės etiketės gali būti tiek vienpusės, tiek dvipusės, todėl ant jų galima spausdinti ne tik pardavėjo duomenis, tačiau ir prekės priežiūros rekomendacijas, sudėtį ir pan. Neretai renkamasi kartu tvirtinti dvi etiketės, tokiu atveju ant vienos paprastai būna pardavėjo kontaktai, logotipas, o ant kito informacija apie pačią prekę. Popierinės etiketės gaminamos su skylute, todėl jas labai paprasta tvirtinti prie bet kokių gaminių.

Lipnių etikečių gamyba

Lipnios etiketės (etiketės lipdukai) taip pat gali būti naudojami žymėti bet kokias prekes, tačiau juos klijuojant reikėtų atidžiau rinktis vietą, mat neretai nuklijavus liekažymė. Todėl dažniausiai jos klijuojamos vidinėje prekės pusėje arba ant nugarėlės / dugno. Etiketės lipdukai paprastai naudojami ant maisto produktų pakuočių, kur vieta nėra tokia svarbi. Ant jų taip pat gali būti spausdinama tiek įmonės, tiek ir produkto informacija.

Per 24 valandas lipnios etiketės pagal jūsų norus

Jei jūsų paslaugų sfera yra prekyba prekėmis ar produktais, tai etiketės yra neatsiejama prekės dalis. Jeigu prekės gaminamos ne Lietuvoje, tai pagal įstatymus reikia lipnios etiketės su prekės aprašymu lietuvių kalba. Jeigu jūsų įmonė yra prekių gamintoja, tai norėsite, kad jūsų produktas turėtų išskirtinę etiketę ar etiketę lipduką, pagal jūsų poreikį. Etiketes gaminame kasdien ir greitai, kad jūsų pardavimai nesustotų, o Jūs nepatirtumėte papildomo streso.

Etikečių gamyba Vilniuje

Etikečių spausdinimas

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!