+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Bloknotai, užrašinės

BLOKNOTAI, UŽRAŠINĖS

Standartiniai mūsų gaminamų bloknotų dydžiai: A4, A5, A6. Taip pat galime pagaminti ir nestandartinio dydžio spaudinius. Bloknotai gali būti tiek su viršeliu, tiek be jo, o lapelių skaičius – pagal poreikį.

Tokio tipo gaminiai puikiai tiks ne tik kasdieniam naudojimui, bet ir įvairioms konferencijoms, seminarams.

Populiariausias klijuotų bloknotų popierius – 80 g. ofsetinis, spauda – vienpusė.

Pageidaujantiems reprezentatyvumo – užrašinės su spirale ir išskirtinio dizaino ar popieriaus viršeliu.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Standartiniai vienspalviai ir spalvoti bloknotai

Bloknotų specifikacijos: A5 ar A4, 50 lapelių, 80 g. ofsetinis popierius, vienpusė nespalvota 1+0 ar spalvota 4+0 spauda, klijuota, su pakietinimu.

Standartiniai vienspalviai ar spalvoti bloknotai su atverčiamu spalvotu ar nespalvotu viršeliu

Bloknotų specifikacijos: A5 ar A4, 50 lapelių bloke, viršelis 350 g. kreidinis su vienpuse spalvota spauda, vidiniams 80 g. ofsetinis popierius su vienpuse nespalvota 1+0 ar spalvota 4+0 spauda, klijuotas.

Standartiniai vienspalvės ar spalvotos užrašinės su atverčiamu spalvotu ar nespalvotu viršeliu

Bloknotų specifikacijos: A5 ar A4, 50 lapelių bloke, viršelis 350 g. kreidinis su vienpuse spalvota spauda, vidiniams 80 g. ofsetinis popierius su vienpuse nespalvota 1+0 ar spalvota 4+0 spauda, segtas metaline spirale.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Ar galima pagaminti bloknotus su įmonės logotipu?

Taip, ant visų dydžių ir bet kokio formato bloknotų viršelių gali būti spausdinamas įmonės logotipas. Tokie bloknotai gali būti naudojami biure (kone kiekvienam darbuotojui reikalinga, kur pasižymėti, užsirašyti ką svarbaus, o visų turimi vienodi bloknotai atrodo labai estetiškai) ar dalijami kolegoms, partneriams. Tokiu atveju įmonės reklama puikuojasi ir ant kitų įmonių stalų.

Ar šie bloknotai tinka naudoti ir ne verslo nišoje?

Be abejonės. Šie bloknotai yra universalūs, segamas popierius tinkamas rašyti bet kokiomis priemonėmis, todėl juos gali naudoti ne tik įmonių darbuotojai, tačiau ir mokiniai, studentai. Dailus bloknotas gali funkcionuoti kaip užrašų knygutė ar pakeisti jau nusibodusius sąsiuvinius. Ne paslaptis, kad jaunimas mieliau renkasi rašyti į tokio tipo bloknotus, nei standartinius sąsiuvinius, todėl galbūt ir mokslas taptų patrauklesnis.

Ar galima užsisakyti nestandartinių bloknotų, firminių bloknotų?

Įsigyti galima ne tik standartinių gaminių, tačiau siūlome ir kitokių sprendimų. Gali varijuoti bloknotų vidinių lapų skaičius, nebūtina rinktis įprasto kiekio. Taip pat galima užsisakyti ir nestandartinės formos bloknotą, pasirinkti iš kokio popieriaus (kartono) bus gaminamas bloknoto viršelis, ką ant jo spausdinti (tai nebūtinai įmonės logotipas, gali būti ir kitokios iliustracijos ar užrašai). Tokiu atveju geriausia yra susisiekti ir individualiai aptarti kiekvieno kliento poreikius ir galimybes.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!