+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
iškabų gamyba

Reklaminės iškabos

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Reklaminių iškabų pasirinkimai

Lentelių gamyba

Informacinės lentelės


Įvairiausių išmatavimų iš pasirinktos medžiagos (organinis stiklas, metalas, plastikas, aliuminio kompozitas ir kt.) kabinetų numeriai ir pavadinimai, nuorodos, paaiškinamąsias, orientacinės, darbo laiko lenteles, rodyklės.

Siųsti užklausą
Plačiau
Reklaminių skydų gamyba

Reklaminiai skydai


Plokštumos įrengtos ant pastatų sienų ar stogų. Galimi variantai: metalinis rėmas tentui, aliuminio kompozito, skardos ar pvc plokštumos. Reklama šiuo atveju gali būti spausdinta ant tento ar lipduko. Galimi įvairūs tvirtinimo prie sienos elementai, skydai su apšvietimu ar be, kad jūsų reklama būtų matoma visada.

Siųsti užklausą
Plačiau
Šviesdėžės gamyba

Šviesdėžės


Efektyvi išorinės reklamos priemonė. Šviesdėžės apšviečiamos iš vidaus ir yra gerai matomos visą parą. Šviesdėžės gali būti su LED apšvietimu, kuris garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas. Jos gali būti naudojamos tiek lauko, tiek ir vidaus sąlygomis.

Siųsti užklausą
Plačiau
Tūrinių raidžių gamyba

Tūrinės raidės


Aukščiausio lygio vizualinė reklama. Išskirtinumas garantuotas. Gaminama iš įvairių medžiagų, dydžių ir apšvietimo galimybių. Sparti reklama gaminamos tūrinės reklamos formos ar raidės gali būti pagal kliento įmonės firminį stilių ar tiesiog jūsų norą. Šviečiančiose raidėse instaliuojamas ekonomiškas LED apšvietimas, garantuojantis tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

Siųsti užklausą
Plačiau
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kokia reklaminių iškabų nauda?

Pirmiausia, reklaminės iškabos suteikia didžiules galimybes. Galima rinktis ne tik jų dydį ar formą, tačiau ir žaliavas, iš kurių iškaba pagaminta. Be to, tai ir labai efektyvus reklamos būdas. Reklaminės iškabos yra gerai matomos (žinoma, priklauso ir nuo vietos, kurioje pasirinkta jas montuoti), ypač pasirinkus sprendimą su apšvietimu, integruota LED šviesos sistema, užrašas ir kitokio pobūdžio informacija ant iškabos bus matoma net tamsiuoju paros metu. Tokiu būdu pasieksite visą įmanomą potencialių klientų srautą. Matomumu iškabos lenkia daugelį reklamos priemonių ir tai yra ne tik jų nauda, tačiau ir pranašumas. Kaip ir, beje, plotas. Paprastai renkamasi tokio dydžio iškabas, ant kurių esanti informacija būtų gerai matoma, lengvai įskaitoma net iš toliau. Mažesnio formato reklamos priemonės tokios galimybės nesuteikia, ant jų paprasčiausiai netilptų užrašai dideliu šriftu ar masyvios iliustracijos, kurios nepaprastai traukia praeinančiųjų ar pravažiuojančiųjų dėmesį.

Nuo ko priklauso reklaminių iškabų kaina ir kaip juos užsisakyti?

Reklaminių iškabų kaina priklauso nuo iškabos tipo (tai šviesdėžė, skydas, lentelė ar kitas sprendimas), žaliavos, iš kurios iškaba pagaminta bei matmenų. Taip pat įtakos turi ir individualūs kliento pageidavimai. Reklaminių iškabų užsakymai priimami tiesiogiai su mumis susisiekus. Tuomet tiksliai suderinamos užsakymo detalės, susitariama dėl termino ir kitų sąlygų.

iskaba 1

iskaba 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!