+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Atvirukai, kvietimai

Atviruko gamybos pavyzdys

ATVIRUKAI, KVIETIMAI

Siūlome sukurti ir pagaminti unikalaus dizaino ir formato atviruką, kuriuo maloniai nustebinsite artimuosius, kolegas, partnerius ir klientus!

Atvirukai gali būti gaminami su lenkimu arba be jo.

Standartinis popierius – 330g puskartonis (atvirukų spausdinimui, kvietimų spausdinimui), taip pat galimi faktūriniai popieriai, nestandartiniai formatai.

Galime pasiūlyti ir įvairių formatų vokus su reklamine spauda.

Papildomos paslaugos

Maketavimas nuo 15Eur.

Graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Dvipusiai spalvoti atvirukai su lenkimu

Kiekis 50 vnt 100 vnt 200 vnt 300 vnt 500 vnt
10×14 cm 25€ 45€ 70€ 90€ 100€
14×14 cm 35€ 60€ 110€ 150€ 175€
10×20 cm 35€ 60€ 110€ 150€ 175€

Dvipusiai spalvoti atvirukai be lenkimo

Kiekis 50 vnt 100 vnt 200 vnt 300 vnt 500 vnt
10×14 cm 15€ 18€ 28€ 36€ 50€

Kainos nurodytos be PVM

Siųsti užklausą
01
Atviruko gamybos pavyzdys
02
Kvietimo gamybos pavyzdys


Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam skirti dvipusiai spalvoti atvirukai be lenkimo?

Siūlomų kalendorių asortimentas išties labai platus, todėl ir jų naudojimo galimybės įvairios. Paprastai tai, kur ir kam kalendorius bus naudojamas, priklauso nuo jo dydžio. Ne paslaptis, jog kišeniniai kalendoriai, kurie yra nedideli ir puikiai telpa piniginėje ar užrašų knygutėje, yra optimalus sprendimas, kai reikia tiksliai pasižymėti datą, ir nors išmaniosios technologijos šių kalendoriukų populiarumą šiek tiek prislopino, tačiau jie vis dar išlieka mėgstami dėl patogaus dydžio ir dailaus apipavidalinimo. Dažniausiai juos renkamasi kaip reklamos priemonę, kuri yra praktiška ir klientą lydi visus metus.

Ar galima pasirinkti individualų atvirukų dizainą / kvietimų dizainą?

Didesni kalendoriai, tokie kaip staliniai ar net kelių dalių pakabinami gaminiai, paprastai puošia biurų kabinetus. Pirmiausia tai dovana kolegoms bei partneriams žiemos švenčių proga. Tokie kalendoriai neretai pasiekia ir darbuotojų ar klientų namus, juose patogu pasižymėti šios dienos datą, be to, prieš akis visuomet yra visas mėnuo ar net keli (kelių dalių kalendoriuose matyti buvęs, esantis ir būsimas mėnesiai, taip pat mažesnio mastelio gretimų mėnesių kalendoriai gali būti spausdinami ir ant stalinio kalendoriaus).
Nesvarbu kokio dydžio kalendorius pasirenkamas, ant jo visada puikiai atrodys įmonės ar produkto reklama, logotipas, prekės ženklas ar bet kokia kita iliustracija. Kalendoriai ne tik praktiška dovana, tačiau ir namų ar darbo erdvės puošmena.

Atvirukų gamyba Vilniuje

Gimtadienio kvietimai

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!