+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Atvirukai, kvietimai

Atviruko gamybos pavyzdys

ATVIRUKAI, KVIETIMAI

Siūlome sukurti ir pagaminti unikalaus dizaino ir formato atviruką, kuriuo maloniai nustebinsite artimuosius, kolegas, partnerius ir klientus!

Atvirukai gali būti gaminami su lenkimu arba be jo.

Standartinis popierius – 330g puskartonis (atvirukų spausdinimui, kvietimų spausdinimui), taip pat galimi faktūriniai popieriai, nestandartiniai formatai.

Galime pasiūlyti ir įvairių formatų vokus su reklamine spauda.

Papildomos paslaugos

Maketavimas nuo 15Eur.

Graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Dvipusiai spalvoti atvirukai su lenkimu

Kiekis 50 vnt 100 vnt 200 vnt 300 vnt 500 vnt
10×14 cm 25€ 45€ 70€ 90€ 100€
14×14 cm 35€ 60€ 110€ 150€ 175€
10×20 cm 35€ 60€ 110€ 150€ 175€

Dvipusiai spalvoti atvirukai be lenkimo

Kiekis 50 vnt 100 vnt 200 vnt 300 vnt 500 vnt
10×14 cm 15€ 18€ 28€ 36€ 50€

Kainos nurodytos be PVM

Siųsti užklausą
01
Atviruko gamybos pavyzdys
02
Kvietimo gamybos pavyzdys

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam skirti dvipusiai spalvoti atvirukai be lenkimo?

 Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dvipusių spalvotų atvirukų gamyba be lenkimo yra per daug paprastas ir neestetiškai atrodantis sprendimas, tačiau iš tiesų juos galima panaudoti labai kūrybiškai ir moderniai. Pirmiausia, į priderintus vokus įdėti tokie atvirukai atrodys išties prabangiai, na, o pritvirtinti, pavyzdžiui, prie dovanėlių kolektyvui, vargu ar koks kitas variantas tiktų geriau nei dvipusiai spalvoti atvirukai be lenkimo. Ir tai tik keletas idėjų, kaip sumaniai galima šiuos atvirukus realizuoti. Vis dėlto, kone dažniausiai jie atlieką kitą, kvietimo funkciją. Tokiu atveju, paprastai taip pat įdėti į vokus, jie būna tiek siunčiami paštu, tiek ir įteikiami asmeniškai. Taip atspausdintas kvietimas visada atrodo tvarkingai ir be didelio vargo gali būti derinamas prie šventės stiliaus ar temos.

Ar galima pasirinkti individualų atvirukų dizainą / kvietimų dizainą?

Taip, žinoma. Jei turite idėjų, kaip kvietimai ar atvirukai turi atrodyti, kokia spalva juose turi dominuoti, kaip ir kokiu šriftu turi būti užrašytas tekstas, kokie dekoravimo elementai turi būti naudojami – be jokių sunkumų Jūsų pageidaujamą gaminį galime sumaketuoti. Taip pat padailinti galima ne tik atviruko / kvietimo vidų, tačiau ir išorę. Jei pageidaujama prabangesnio varianto, galima gaminius graviruoti ar pjaustyti lazeriu, tai užtikrintai suteiks jiems išskirtinumo.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!