+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Katalogai, žurnalai

Spausdiname įvairaus pobūdžio katalogus ir brošiūras, kuriuose galėsite sutalpinti visą norimą informaciją apie savo produkciją ar teikiamas paslaugas. Galimi tiek standartiniai, tiek individualūs formatai.

Pageidaujanties įdomesnio sprendimo – didelis faktūrinių popierių pasirinkimas, šilkografinė bei UV spauda ant viršelio.

Standartinis katalogų įrišimas – segimas kabėmis, spirale.

Minimalus užsakymo kiekis – 10 vnt.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam skirti katalogai ir žurnalai?

Katalogų ir žurnalų paskirtis gali būti labai įvairi. Kone dažniausiai jie naudojami pristatyti prekes ar produktus. Tam šie spaudos gaminiai itin tinkami dėl patogaus formato ir galimo gausaus puslapių skaičiaus – čia telpa ne tik produkto nuotrauka, tačiau ir išsamus jo aprašymas. Na, o jei informacijos nėra daug, galima rinktis mažesnės apimties katalogą / žurnalą, kuriame bet kokiu atveju pakaks erdvės viską pateikti aiškiai, informacijos neteks suspausti ir tokiu būdu apsunkinti katalogo ar žurnalo skaitymo.

Katalogų gamyba ir žurnalų spausdinimas individualiems poreikiams

Standartinio dydžio katalogai ir žurnalai yra patogūs, juose nesudėtingai galima išdėlioti reikalingą informaciją, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Priklausomai nuo produkto, kliento poreikių ir auditorijos, į kurią leidinys yra orientuotas, galima rinktis ir spaudos gaminius, pagamintus pagal individualų užsakymą.

Ar būtina užsisakinėti kainų lentelėje nurodytą katalogų ar žurnalų tiražą?

Kainų lentelėje nurodytas tiražas yra orientacinis. Visada galima užsisakyti tokį gaminių skaičių už nurodytą kainą (kainos taikomos standartiniams gaminiams neatliekant jokių papildomų darbų: nekeičiant katalogo / žurnalo formato, neužsisakant maketavimo ar dizaino kūrimo paslaugų ir kt.), tačiau tiražas gali būti ir kitoks. Tiksliau tariant – galima paruošti tiek katalogų ar žurnalų, kiek klientui yra reikalinga ir tai nebūtinai turi sutapti su skaičiais, nurodytais lentelėje.

katalogo pavyzdys gamyboje

Žurnalo gamybos pavyzdys

Susisiekite dėl katalogų ir žurnalų

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!