+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Knygų skirtukai

KNYGŲ SKIRTUKAI

Knygų skirtukai gali būti su liniuote ir/arba kalendoriumi.

Gali būti laminuojami.

Gaminio savybės
  • spalvoti iš vienos ar abiejų pusių
  • skirtukų formatas 200 x 50 mm
  • naudojamas kokybiškas matinis 330 g/m2 popierius

Knygų skirtukai

Kiekis 100 vnt 200 vnt 500 vnt 1000 vnt
Vienpusiai 15€ 20€ 30€ 55€
Dvipusiai 20€ 25€ 40€ 65€

 

NAUJIENA! Išskirtiniai knygų skirtukai

Medžiagos Kiekis Kaina
Aukštos kokybės spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plastikas, medžio lukšto Nuo 10 vnt. Nuo 30€

Kainos nurodyta be PVM

Siųsti užklausą
01


Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Reklamos ant knygų skirtukų galimybės

Gali pasirodyti, kad knygų skirtukai yra pamirštas ir retai naudojamas daiktas, tačiau juk pats knygų skaitymas niekada nepraranda populiarumo (kad ir kaip aktyviai veržtųsi elektroninės knygos, tradicinės popierinės lyderio pozicijų tikrai neužleidžia). Skaitant rimtą grožinį kūrinį vargiai pavyktų prisiminti, kuriame puslapyje sustota, todėl pasižymėti skirtuku – visada patogu. O ką jau kalbėti apie mokyklinio amžiaus vaikus, ypač tuos, kurie dar mokosi pradinėse klasėse ir kuriems atsiminti krūvos vadovėlių paskutinius puslapius yra išties sudėtinga. Su knygomis nesusiduriantiems, tikrai gali atrodyti, kad reklama ant skirtuko yra betikslė, tačiau akivaizdu, kad šis sprendimas pasiekia didelę dalį potencialių klientų. Be to, juos galima paversti ir daugiafunkciais. Siūlomi gaminiai gali būti ne tik reklaminiai, tačiau ir praktiškai naudojami. Ant jų gali būti spausdinami kalendoriai bei liniuotės, o tai užtikrina, jog į skirtuką ir reklamą ant jo pažiūrima ne tik perverčiant knygos puslapį.

Kaip pateikti reklamą ant knygų skirtukų?

Būdų, kaip pateikti reklamą ant knygų skirtukų, gali būti iš tikrųjų labai įvairių. Galima tiesiog spausdinti įmonės logotipą, ženklą. Galima pridėti kontaktus ar bet kokią kitą informaciją. Vartotojų dėmesį galima atkreipti skambiomis frazėmis, patarimais… Galimybės, kaip reklamą pateikti ir padaryti patrauklią, yra beribės. Viskas priklauso nuo kliento poreikių ir kūrybiškumo.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!