+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Knygų skirtukai

Knygų skirtukų maketavimas ir spausdinimas

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Knygų skirtukų spausdinimo galimybės

Spausdiname firminius knygų skirtukus, kurie gali būti naudojami ir kaip liniuotės ar kalendoriukai.

Skirtukai – viena iš daugelio reklamos priemonių, o jos išskirtinumas – nuolatinis naudojimas. Įdomus ir praktiškas knygos ar katalogo skirtukas – ilgesnio veikimo reklaminis gaminys lyginant su skrajute ar lankstinuku.

Populiariausi – popieriniai ir laminuoti skirtukai, išmatavimai – pagal poreikį.

Unikalus sprendimas – skirtukai, pjauti iš organinio stiklo, metalizuotos plokštelės ar medžio pluošto. Tokių gaminių tekstas ir ornamentai graviruojami lazeriu ar spausdinami UV spausdintuvu. Papildoma puošmena – prabangus kutas.

Minimalus užsakymo kiekis – 50 vnt.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Daugiau panašios produkcijos rasite nurodytoje kategorijoje – Spauda nuo A iki Ž.

Knygų skirtukai

Standartiniai knygų skirtukai


Standartiniai knygų skirtukai su spauda ant kreidinio 350g. popieriaus ar puskartonio. Dažniausiai išmatavimai pasirenkami pagal spaudai patogų formatą yra 21x5cm. Ilgaamžiškumui galimas papildomas laminavimas.

Siųsti užklausą
Individualus skirtukas

Nestandartiniai knygų skirtukai


Nestandartiniai knygų skirtukai pagal jūsų pageidavimus. Įvairių medžiagų, popierių, formos, spaudos, folijavimo, lakavimo, laminavimo variantai, tam kad skirtukas būtų ypatingas!

Siųsti užklausą
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Reklamos ant knygų skirtukų galimybės

Gali pasirodyti, kad knygų skirtukai yra pamirštas ir retai naudojamas daiktas, tačiau juk pats knygų skaitymas niekada nepraranda populiarumo (kad ir kaip aktyviai veržtųsi elektroninės knygos, tradicinės popierinės lyderio pozicijų tikrai neužleidžia). Skaitant rimtą grožinį kūrinį vargiai pavyktų prisiminti, kuriame puslapyje sustota, todėl pasižymėti skirtuku – visada patogu. O ką jau kalbėti apie mokyklinio amžiaus vaikus, ypač tuos, kurie dar mokosi pradinėse klasėse ir kuriems atsiminti krūvos vadovėlių paskutinius puslapius yra išties sudėtinga. Su knygomis nesusiduriantiems, tikrai gali atrodyti, kad reklama ant skirtuko yra betikslė, tačiau akivaizdu, kad šis sprendimas pasiekia didelę dalį potencialių klientų. Be to, juos galima paversti ir daugiafunkciais. Siūlomi gaminiai gali būti ne tik reklaminiai, tačiau ir praktiškai naudojami. Ant jų gali būti spausdinami kalendoriai bei liniuotės, o tai užtikrina, jog į skirtuką ir reklamą ant jo pažiūrima ne tik perverčiant knygos puslapį.

Kaip pateikti reklamą ant knygų skirtukų?

Būdų, kaip pateikti reklamą ant knygų skirtukų, gali būti iš tikrųjų labai įvairių. Galima tiesiog spausdinti įmonės logotipą, ženklą. Galima pridėti kontaktus ar bet kokią kitą informaciją. Vartotojų dėmesį galima atkreipti skambiomis frazėmis, patarimais… Galimybės, kaip reklamą pateikti ir padaryti patrauklią, yra beribės. Viskas priklauso nuo kliento poreikių ir kūrybiškumo.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!