+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Stendai

STENDAI

  • Prezentaciniai stalai
   Skirti prezentacijoms, degustacijoms, parodoms. Tai labai praktiška reklaminė priemonė, nes yra lengvai sulankstoma arba surenkama be jokių įrankių. Stalai lengvai transportuojami, nes supakuoti į patogius transportavimo krepšius. Kaina nuo 75 Eur.
   Detalesnę informaciją apie prezentacinius stalus ir jų kainas rasite čia
  • Mobilūs reklaminiai stendai
   Skirti reklamuotis bet kur ir bet kada! Stendai skirti reklamai lauke ar patalpoje, pagal jūsų poreikius pasiekti potencialius ir esamus klientus. Mobilūs reklaminiai stendai skirti laukui yra atsparūs oro sąlygoms ir tvirti, o vidaus stendai yra lengvi, patogūs ir patvarūs. Kaina nuo 45Eur.
   Detalesnę informaciją apie reklaminius stendus ir jų kainas rasite čia
  • Reklamos stovai
   Skirti Reklamos talpinimui: A3 ar A4 formato informaciniams, reklaminiams leidiniams ar nuorodoms į renginius, konferencijas ar parodas. Patogu, informatyvu ir lengvai pasiekiama klientams. Stovai yra lengvai pastatomi ar sudedami. Kaina nuo 75 Eur.
   Detalesnę informaciją apie reklamos stovus ir jų kainas rasite čia
  • Foto sienelių nuoma įvairioms progoms!
   Ar tai prezentacija, ar tai paroda, ar tai jubiliejus, foto sienelė – tai puikus sprendimas įamžinti prisiminimus fotosesijoje. Fotosienelės lengvai surenkamos ir transportuojamos, todėl jums sienelės pastatymas nesudarys daug rūpesčių. Užsirezervuokite foto sienelę iš anksto prieš 3-7 darbo dienas, sumokėkite nuomos mokestį ir po renginio grąžinkite nesugadintą sienelę.
   Detalesnę informaciją apie foto sienelių nuomą ir jų kainas rasite čia
  • Prekybiniai stendai
  • Parodų stendai
  • ES stendai
  • Reklaminiai skydai
  • Pilonai
Siųsti užklausą
01
02
03
04


Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam ir kur gali būti naudojami stendai?

Pagrindinė mūsų siūlomų stendų funkcija (jie dažniausiai ją atlieka) yra reklaminė arba informacinė. Ant stendų paprastai galima pamatyti informaciją apie renginius, jų programas, dalyvių sąrašus, patalpų planus. Taip pat ir reklamą, tiek renginių, tiek produktų ar prekių. Stendai yra kelių rūšių, jie gali būti naudojami patalpose, įvairių mugių, pristatymu metu. Reprezentuoti gaminį ar įmonę, taip pat kaip priemonė sudominti potencialų klientą, kad prieitų apie siūlomą prekę ar paslaugą pasidomėti plačiau. Yra ir tokių stendų, kurie skirti sudėti skrajutes, bukletus. Taip pat galime pasiūlyti gaminių, kurie naudojami ir atvirose erdvėse, lauke. Tai gali būti tiek mobilūs, tiek ir masyvūs stendai įrengiami gatvėse. Ant pastarųjų esanti reklama ar informacija gerai matoma, ją pamato didelis skaičius potencialių klientų, todėl tai išties efektyvus sprendimas.

Ar stendą galima tik įsigyti?

Ne, stendą galima ne tik įsigyti, tačiau ir išsinuomoti. Esame šiuolaikiška įmonė, todėl stengiamės nevaržyti savo klientų ir visada pasiūlyti maksimaliai lanksčias sąlygas, suteikiančias galimybę kuo efektyviau išnaudoti turimus resursus. Būtent dėl šių priežasčių galime savo klientams pasiūlyti ne tik kokybiškų stendų gamybą, bet ir jų nuomą. Kviečiame tiesiog su mumis susisiekti ir asmeniškai susitarti dėl visų nuomos ar gamybos sąlygų bei sužinoti apie kitas galimas reklamos priemones.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!