+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Reklamos stendai

Reklamos stendai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Reklaminių stendų pasirinkimai

Daugiau vizualinės reklamos paslaugų rasite paspaudę ant nuorodos.

Kaina nuo: 49 €

Roll up stendo gamyba

Rollup stendai

Kaina nuo 49Eur+PVM

Roll up stendo panaudojimas

Mobilūs Roll up stendai – tai paprasto ir greito surinkimo reklamos stendas prezentacijoms, parodoms ir įvairiems renginiams. Taip pat tinkamas statyti prie Jūsų prekybos vietos, kad pritraukti pirkėjus. Roll up reklaminis stendas naudojamas patalpose. Stendo surinkimui nereikia jokių papildomų įrankių. Stendas komplekte turi krepšį, kuris yra patogus stendo saugojimui ir transportavimui. Platus dydžių pasirinkimas.

Daugiau vizualinės reklamos paslaugų rasite paspaudę ant nuorodos.

Siųsti užklausą
Plačiau
Prezentaciniai stalai

Prezentaciniai stalai

Kaina nuo 49Eur+PVM

Prezentaciniai stalai

Skirti prezentacijoms, degustacijoms, parodoms. Tai labai praktiška reklaminė priemonė, nes yra lengvai sulankstoma arba surenkama be jokių įrankių. Stalai lengvai transportuojami, nes supakuoti į patogius transportavimo krepšius. Taip pat galime pagaminti reklaminį staliuką pagal jūsų poreikius, šviečiantį arba ne.

Siųsti užklausą
Plačiau
Mobilūs stendai

Mobilūs stendai

Kaina nuo 49Eur+PVM.

Mobilūs reklaminiai stendai

Skirti reklamuotis, bet kur ir bet kada! Stendai skirti reklamai lauke ar patalpoje, pagal jūsų poreikius pasiekti potencialius ir esamus klientus. Mobilūs reklamos stendai skirti laukui, yra atsparūs oro sąlygoms ir tvirti, o vidaus stendai yra lengvi, patogūs ir patvarūs.

Taip pat gaminame stendus ir pagal individualius projektus.

Siųsti užklausą
Plačiau
Brochure counter Concord reklaminis stovas

Reklamos stovai

Kaina nuo 49Eur+PVM.

Skirti reklamos talpinimui: A3 ar A4 formato informaciniams, reklaminiams leidiniams ar nuorodoms į renginius, konferencijas ar parodas. Patogu, informatyvu ir lengvai pasiekiama klientams. Reklamos stendai yra lengvai pastatomi ar sudedami.

Siųsti užklausą
Plačiau
Foto sienos

Foto sienos

Kaina nuo 15Eur+PVM.

Foto sienelės galimybės

Foto sienelės įvairioms progoms! Prezentacija, paroda, fotosesija ar jubiliejus, foto sienelė – tai puikus sprendimas įamžinti prisiminimus fotosesijoje. Reklaminis stendas lengvai surenkamas ir transportuojamas, todėl jums sienelės pastatymas nesudarys daug rūpesčių.
Vizualinė reklama – Puikus būdas išreklamuoti savo veiklą vizualiai!

Siųsti užklausą
Plačiau
Jus gali dominti šios paslaugos
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kam ir kur gali būti naudojami stendai?

Pagrindinė mūsų siūlomų stendų funkcija (jie dažniausiai ją atlieka) yra reklaminė arba informacinė. Ant stendų paprastai galima pamatyti informaciją apie renginius, jų programas, dalyvių sąrašus, patalpų planus. Taip pat ir reklamą, tiek renginių, tiek produktų ar prekių. Stendai yra kelių rūšių, jie gali būti naudojami patalpose, įvairių mugių, pristatymu metu. Reprezentuoti gaminį ar įmonę, taip pat kaip priemonė sudominti potencialų klientą, kad prieitų apie siūlomą prekę ar paslaugą pasidomėti plačiau. Yra ir tokių stendų, kurie skirti sudėti skrajutes, bukletus. Taip pat galime pasiūlyti gaminių, kurie naudojami ir atvirose erdvėse, lauke. Tai gali būti tiek mobilūs, tiek ir masyvūs stendai įrengiami gatvėse. Ant pastarųjų esanti reklama ar informacija gerai matoma, ją pamato didelis skaičius potencialių klientų, todėl tai išties efektyvus sprendimas.

Ar stendą galima tik įsigyti?

Ne, stendą galima ne tik įsigyti, tačiau ir išsinuomoti. Esame šiuolaikiška įmonė, todėl stengiamės nevaržyti savo klientų ir visada pasiūlyti maksimaliai lanksčias sąlygas, suteikiančias galimybę kuo efektyviau išnaudoti turimus resursus. Būtent dėl šių priežasčių galime savo klientams pasiūlyti ne tik kokybiškų stendų gamybą, bet ir jų nuomą. Kviečiame tiesiog su mumis susisiekti ir asmeniškai susitarti dėl visų nuomos ar gamybos sąlygų bei sužinoti apie kitas galimas reklamos priemones.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!