+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Mobilūs reklaminiai stendai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Mobilūs reklaminiai stendai

Skirti reklamuotis, bet kur ir bet kada! Stendai skirti reklamai lauke ar patalpoje, pagal jūsų poreikius pasiekti potencialius ir esamus klientus. Mobilūs reklamos stendai skirti laukui, yra atsparūs oro sąlygoms ir tvirti, o vidaus stendai yra lengvi, patogūs ir patvarūs.

Taip pat gaminame stendus ir pagal individualius projektus.

Kaina nuo: 39 €

REKLAMINIS STOVAS AURORA

REKLAMINIS STOVAS AURORA

Kaina nuo 69Eur+PVM.

Labai populiarius Aurora reklaminis stovas. Pristatomas gaminys yra itin patvari ir tvirta konstrukcija, pagaminta pilnai iš metalo. Stovo nugarėlė taip pat pagaminta iš cinkuoto plieno plokštės. To dėka reklaminį lauko stovą galima naudoti ir lauke, tačiau esant ribotam vėjo stiprumui. Plakatas užfiksuojamas plakato rėmelio pagrindu. Stora plakatą dengianti plokštė turi UV filtrą, kuris apsaugo spaudinį nuo spalvų praradimo veikiant saulės spinduliams. Rėmo profilis: 25 mm.

Galimi formatai:

A2 420 x 594 mm

B2 500×707 mm

A1 597×841 mm

B1 707×1000 mm

A0 841×1189 mm

Siųsti užklausą
MOBILUS STENDAS SPIDER

MOBILUS STENDAS SPIDER

Kaina nuo 129Eur+PVM.

Labai populiarus reklaminis A1 formato stovas naudojimui tiek viduje tiek ir lauke. Rėmas sumontuotas ant spyruoklių, taigi stovas prisitaiko prie vėjo jėgos. Pagrindą sudaro labai plačiai išdėstytos kojos, kurios užtikrina sistemos stabilumą. Plakatas užfiksuojamas plakatų rėmelio fiksavimo principu. Stora plakatą dengianti plokštė turi UV filtrą, kuris apsaugo spaudinį nuo spalvų praradimo. Rėmo profilis: 32 mm.

Siųsti užklausą
LAUKO STENDAS HAMPTON

LAUKO STENDAS HAMPTON

Kaina nuo 159Eur+PVM.

Pats populiariausias reklaminis stovas naudojimui lauke. Rėmas sumontuotas ant spyruoklių, kurių dėka stovas prisitaiko prie vėjo jėgos. Pagrindą sudaro vandens arba smėlio rezervuaras. Užpildžius rezervuarą, lauko stovas tampa labai sunkus, o jo nešiojimas įmanomas dėl rankenos ir ratų, sumontuotų pagrinde. Plakatas užfiksuojamas plakato rėmelio pagrindu. Stora plakatą dengianti plokštė turi UV filtrą, kuris apsaugo spaudinį nuo spalvų praradimo veikiant saulės spinduliams. Rėmo profilis: 32 mm.

Galimi formatai:

B2 500×707 mm

A1 597×841 mm

B1 707×1000 mm

A0 841×1189 mm

Siųsti užklausą
LAUKO STENDAS HAMPTON BLACK

LAUKO STENDAS HAMPTON BLACK

Kaina nuo 159Eur+PVM.

Juodas A1 reklaminis stovas naudojimui lauke. Rėmas sumontuotas ant spyruoklių, kurių dėka stovas prisitaiko prie vėjo jėgos. Pagrindą sudaro vandens arba smėlio rezervuaras. Užpildžius rezervuarą, lauko stovas tampa labai sunkus, o jo nešiojimas įmanomas dėl rankenos ir ratų, sumontuotų pagrinde. Plakatas užfiksuojamas plakato rėmelio pagrindu. Stora plakatą dengianti plokštė turi UV filtrą, kuris apsaugo spaudinį nuo spalvų praradimo veikiant saulės spinduliams. Rėmo profilis: 32 mm.

Siųsti užklausą
REKLAMINIS STENDAS SOLID 60X70 CM

REKLAMINIS STENDAS SOLID 60X70 CM

Kaina nuo 99Eur+PVM.

Solid yra labai praktiškas gaminys dėl jo naudojimo pobūdžio. Lentos nereikia visiškai perkelti. Sunkus pagrindas, užpildytas vandeniu, gali likti vienoje vietoje, o lentą su grafika galima nesunkiai paslėpti patraukus nuo lentos pagrindo. Spaudinys turi būti padarytas ant laminuoto lipduko ir priklijuotas prie nuotraukoje parodytos plokštės.

Siųsti užklausą
REKLAMINIS STOVAS CHROMA

REKLAMINIS STOVAS CHROMA

Kaina nuo 120Eur+PVM.

Dvipusis plakatų stovas A1, kuris puikiai tiks praktiškai bet kuriai viešajai erdvei. Pagamintas iš patvaraus aliuminio, be to, labai stabilus. Neabejotinas jo pranašumas yra labai paprastas reklamos keitimas per įstumiamą lentą.

Siųsti užklausą
MEDINIS REKLAMINIS LAUKO STOVAS (KREIDINĖ LENTA)

MEDINIS REKLAMINIS LAUKO STOVAS (KREIDINĖ LENTA)

Kaina nuo 39Eur+PVM.

Šis stovas puikiai tinka reklamai restoranuose ir įvairių tipų komercinėse patalpose. Rašomasis paviršius pagamintas iš kreidinės lentos, kuri yra labai praktiška – parašytą turinį galima lengvai išvalyti ir pakeisti nauja informacija. Be to, produktas yra labai estetiškas ir universalus – tiks bet kokiai erdvei. Medinio rėmo dėka reklaminis lauko stovas yra stabilus ir tvirtas.

Galimi reklaminio ploto variantai:

  • S 51 x 90 cm
  • M 60 x 100 cm
  • L 61 x 118 cm
  • XL 72 x 160 cm
Siųsti užklausą
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!