+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Vizitinių kortelių maketavimas ir gamyba

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Vizitinių kortelių kokybė

Vizitinė kortelė suteikia pirmąjį įspūdį apie Jus ar Jūsų įmonę, tad mes skiriame ypatingą dėmesį į jų kokybę ir išskirtinumą.

Vizitinių kortelių apdirbimo opcijos

  • Šilkografija
  • UV spauda
  • dalinis lakavimas
  • laminavimas(matinis, blizgus, soft touch)
  • kongrevas (įspaudai)
  • kampų apvalinimas
  • pjovimas lazeriu

Unikalus sprendimas – vizitinės kortelės, pjautos iš organinio stiklo, metalizuotos plokštelės ar medžio pluošto. Tokių gaminių tekstas ir ornamentai graviruojami lazeriu ar spausdinami UV spausdintuvu.

Vizitinių kortelių specifikacijos

Įprastos kortelės gaminamos skaitmeniniu spaudos metodu ant 330-350 g puskartonio. Siekiant išskirtinumo dažnai pasirenkamas dekoratyvinis ar spalvotas popierius.

Standartinės vizitinės kortelės dydis yra 90×50 mm (LT) arba 85×55 mm (EU).

Minimalus užsakymo kiekis – 100 vnt.

Konsultuojame, o taip pat atliekame dizaino bei maketavimo darbus.

Platesnį paslaugų sąrašą galite rasti čia – Spauda nuo A iki Ž.

Siųsti užklausą
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kokia yra vizitinių kortelių funkcija?

Ko gero, ne paslaptis, jog vizitinės kortelės laikomos gero tonu ženklu. Jomis įprasta apsikeisti verslo susitikimuose, įvairių vizitų metu. Gali pasirodyti, jog vizitinė kortelės – tik prestižo klausimas, todėl būtinybės ją turėti smulkesniam verslininkui nėra. Tačiau iš tikrųjų vizitinės kortelės ne tik įvaizdžio dalis, bet ir patogumas. Ant jų pateikti svarbiausi įmonės ar asmens duomenys, kontaktai, kuriais galima susisiekti, užsisakyti prekes ar paslaugas, gerokai palengvina kliento kelią pas pardavėją ar paslaugų teikėją. Ir tai dar ne viskas, informacijos netenka ieškoti internete ar kitais būdais, o tai reiškia, kad klientas neužsuks ir pas konkurentus.

Kas spausdinama ant vizitinių kortelių?

Tradiciškai ant vizitinių kortelių spausdinami svarbiausi duomenys: įmonės pavadinimas ar asmens vardas (jei svarbu – nurodomos ir pareigos), telefono numeris, adresas. Tačiau tai tik standartinio tipo vizitinė, kuri gali kardinaliai skirtis nuo Jūsų idėjos. Esama labai originalių sprendimų, kuomet ant kortelės galima pamatyti tik pavadinimą arba logotipą ir telefono numerį, internetinės svetainės adresą. Vizitinės kortelės atspindi verslo idėją, todėl jų dizainas visiškai priklauso nuo kliento norų. Svarbiausia – vientisumas. Jei norima būti atpažįstamu, net ir originalūs sprendimai turi derėti tarpusavyje, kelių reklamos priemonių dizainas turi sutapti, išlikti harmoningas.

Kodėl spartireklama.lt gaminamos vizitinės kortelės kelia mums pasididžiavimą?

Mūsų vizitinės kortelės yra mūsų vizitinė kortelė. Jei esate mūsų klientas, tai greičiausiai vizitines korteles gaminatės Sparčioje reklamoje. Mūsų vizitinės ypatingos, nes gali būti įvairių variacijų, kreidinio popieriaus, kartono, plastiko, medžio, graviruotos, laminuotos, apvalintais kampais, skaitmeninės ar UV spaudos. Viskas priklauso nuo jūsų noro. Jūs pasakote, mes padarome. Mūsų vizitinės kortelės, tai mūsų pasididžiavimas.

Vizitines korteles 1

Vizitines korteles 2

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!