+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Brochure Boston reklaminis stovas

Reklamos stovai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Skirti reklamos talpinimui: A3 ar A4 formato informaciniams, reklaminiams leidiniams ar nuorodoms į renginius, konferencijas ar parodas. Patogu, informatyvu ir lengvai pasiekiama klientams. Reklamos stendai yra lengvai pastatomi ar sudedami.

Info meniu

INFO/MENIU STANDARD STOVAS SIDABRINIS - A4


Išskirtinai elegantiškas ir reprezentatyvus stovas, skirtas, be kita ko, restorano meniu pristatymui, nurodant kryptis, informacinėms lentelėms ir pan. Plakato pakeitimas užtrunka kelias sekundes ir veikia užspaudžiamo plakato rėmo pagrindu. Konstrukcija pagaminta iš elegantiško, anoduoto aliuminio. Pagrindas yra apkrautas metaline plokšte su plastikiniu dangčiu, todėl esant nešvarumams, galima nuplauti pagrindą.

Siųsti užklausą
Info meniu premium black

INFO/MENIU PREMIUM STOVAS JUODAS - A3


Labai elegantiškas informacinis stovas, kurio pagrindas yra pagamintas iš plieno, todėl stovas yra labai stabilus ir puikiai tinka naudoti lauke. Skirtas, be kita ko restorano meniu, informacinių lentelių pateikimui ir pan. Grafikos keitimas vyksta remiantis populiariu plakato rėmelio sprendimu.

Siųsti užklausą
Brochure Virginia reklaminis stovas

VIRGINIA LANKSTINUKŲ STOVAS A4


Virginia yra lankstinukų/katalogų stendas, pagamintas iš matinio juodos spalvos milteliniu būdu dengto metalo. Papildomas šio stovo privalumas yra integruotas informacinis rėmelis. Kišenė lankstinukams pagaminta iš labai storos akrilo medžiagos ir skirta iki A4 dydžio formatams.

Siųsti užklausą
Brochure Columbia reklaminis stovas

LANKSTINUKŲ STOVAS COLUMBIA A4


Columbia yra išskirtinai elegantiškas stovas, kurio kišenės pagamintos iš storo, skaidraus organinio stiklo. Chromuotas pagrindas ir elegantiška rankena, kurios dėka stovą lengva nešioti, suteikia jam nepakartojamo charakterio Šis gaminys papildomai aprūpintas patogia kuprine stovui nešioti. Stovas skirtas A4 formato lankstinukams/katalogams.

Siųsti užklausą
Brochure Boston reklaminis stovas

LANKSTINUKŲ STOVAS BOSTON A4


Boston stovas yra neabejotinas bestseleris mūsų pasiūloje. Mažas dydis, lengva konstrukcija ir, svarbiausia, maža kaina yra didžiausi šio produkto privalumai. Boston yra pilnai pagamintas iš juodos spalvos milteliniu būdu padengto metalo. Stovas skirtas A4 formato lankstinukams / katalogams.

Siųsti užklausą
Brochure Montana reklaminis stovas

LANKSTINUKŲ STOVAS MONTANA A4


Montana yra vienas populiariausių lankstinukų stovų mūsų pasiūloje. Jis yra labai populiarus, be kita ko dėl dvipusės prieigos prie pristatomos medžiagos, mažo svorio ir mažo dydžio po sulankstymo. Šio modelio lentynos pagamintos iš anoduoto aliuminio, o laikikliai iš milteliniu būdu dengto metalo. Lentynų apačia pagaminta iš patvarios, storos, skaidrios organinio stiklo plokštės. Stovas skirtas A4 formato lankstinukams / katalogams.

Siųsti užklausą
Brochure Lincoln reklaminis stovas

KATALOGŲ STOVAS LINCOLN A4


Lincoln stovas yra išskirtinai patvari ir tvirta konstrukcija. Pilnai pagamintas iš pilkos ir juodos spalvos milteliniu būdu padengto metalo. Į komplektą įeina transportavimo krepšys. Stovas skirtas A4 formato lankstinukams / katalogams.

Siųsti užklausą
Brochure counter Concord reklaminis stovas

CONCORD - PARODŲ STALIUKAI/BROŠIŪRŲ STOVAI 2IN1


Pristatomas produktas tai lankstinukų stovas ir reklaminis staliukas viename. Produktas puikiai papildo parodų ir pristatymo stendus. Jo unikalų charakterį pabrėžia elegantiškas stalviršis, pagamintas iš šviesios medienos. Visa konstrukcija yra kompaktiška ir telpa į patvarų, elegantišką lagaminą iš aliuminio. Stovas skirtas A4 formato lankstinukams/katalogams.

Siųsti užklausą
Brochure counter Dallas reklaminis stovas

DALLAS - PARODŲ STALIUKAI/BROŠIŪRŲ STOVAI 2IN1


Produktas, pavadintas Dallas, yra puikus sprendimas, jungiantis lankstinukų stovo ir reklaminio staliuko funkcijas. Stovas tinka tiek A4, tiek A3 katalogams. Gaminys turi sustiprintą krepšį ir papildomai polistireno dėžutę, kuri apsaugo jį daugkartinio nešiojimo metu.

Siųsti užklausą
Kodėl verta rinktis paslaugas pas mus?

Virš 10 metų rinkoje

Teikiame reklamos gamybos paslaugas nuo 2009 metų.

Įsigiliname į Jūsų poreikius

Siekiame suprasti kiekvieną klientą ir aiškiai suvokti jo lūkestį.

Reklamos gamyba iš pirmų rankų

Neturime tarpininkų, tad savo paslaugas galime pateikti patrauklesnėmis kainomis.

Itin kokybiškos medžiagos bei technika

Garantuojame, jog naudosime tik kokybiškas ir atrinktas medžiagas reklamos gamyboje.

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!