+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Plastikiniai tušinukai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Tušinukai su Jūsų pageidaujamu užrašu

Šiuolaikiniame pasaulyje visi ieškome išskirtinumo, norime būti pranašesni prieš konkurentus, atrodyti solidžiai ir garsinti savo prekinį ženklą. Tušinukus su logotipu naudojame kasdien pasirašinėdami sutartis, sąskaitas, susitikimuose su klientais ar partneriais. Siūlome pakankamai platų spektrą tušinukų, tad net pačiam išrankiausiam klientui pavyks išsirinkti labiausiai patinkantį rašiklį. Puikiai tinka verslo dovanoms, kuomet įmonė reprezentuoja savo prekinį ženklą.

Siųsti užklausą
 Vaizdas  Spalvos  Pavadinimas

 MANORS

kc3314_25_sparti_reklama_logo kc3314_sparti_reklama_visi_02

RIO COLOR

kc3315_05_sparti_reklama_logo kc3315_sparti_reklama_visi_02

RIO SATIN

 19612_sparti_reklama_logo 19612_sparti_reklama_visi_02

KEDU

 Raudonas rasiklis reklama Spalvoti rasikliai

WIMEN

mo8813_25_sparti_reklama_logo mo8813_sparti_reklama_visi_02

LUCERNE

mo8814_05_sparti_reklama_logo mo8814_sparti_reklama_visi_02

 LUCERNE WHITE

mo7793_05_sparti_reklama_logo mo7793_sparti_reklama_visi_02

WHITESWAN

mo8793_05_sparti_reklama_logo mo8793_sparti_reklama_visi_02

 BLACKSWAN

 rasikliai_su-logo6  chalko-white-clip

Šveicariškas plastikinis tušinukas

CHALK

torsion_tusinukai_sparti_reklama_logo torsion_tusinukai_sparti_reklama_visi_02

Šveicariškas plastikinis tušinukas

TORSION

 

Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Tušinukai – kiekvieną dieną reikalinga ir įvairių sričių atstovų naudojama priemonė, todėl vargu ar būtų galima abejoti reklamos ant jų efektyvumu. Kokybiški, ryškiaspalviai, šiuolaikiško dizaino tušinukai, ant kurių puikuojasi įmonės pavadinimas, prekinis ženklas, logotipas ar skambus užrašas – ne tik atkreipia vartotojų (ir, galbūt, potencialių klientų) dėmesį, tačiau ir įsirėžia atmintyje. Tarp mūsų siūlomo gausaus įvairių rūšių tušinukų tikrai atrasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

Tušinukai su užrašu – praktiškas reklamos būdas

Vienas didžiausių reklamos ant tušinukų privalumas – galimybė praktiškai panaudoti pačią reklamos priemonę. Ne paslaptis, kad tokia reklama yra kur kas efektyvesnė, nei užrašai ant tų daiktų, kurie gali būti naudojami tik kaip dekoracija ar pan. Tušinukai – priešingai, yra naudojami kiekvieną dieną: tiek darbe, tiek namuose, mokyklose ar kitose įstaigose. Tušinukai su užrašu bus naudojami įvairių amžiaus grupių žmonių, todėl auditorija, kurią galima pasiekti naudojantis šiuo reklamos būdu – iš tiesų plati, o ir pasiteisina jis kone visu šimtu procentų – juk retas neperskaito ant į rankas pakliuvusio tušinuko esančio užrašo. Na, o priklausomai nuo pasirinkto teksto, tušinukai gali atlikti ir vizitinės kortelės funkciją – ant jo gali būti ne tik įmonės pavadinimas ar logotipas, bet ir kontaktai.

Galybė tušinukų modelių ant kurių galime įspausti Jūsų logotipą

Kurdami efektyvias reklamos priemones, visada siekiame maksimalios naudos klientui, todėl siūlome rinktis iš gausybės tušinukų – skirtingų modelių ir spalvų gaminių asortimentas tam, kad kiekvienas klientas galėtų išsirinkti geriausiai jo verslo idėją ir kryptį atitinkančius sprendimus. Be to, visada orientuojamės ne tik į pačios reklamos, bet ir jos priemonių kokybę, todėl mūsų siūlomi tušinukai yra estetiški ir puikiai atlieka pagrindines funkcijas.

Reklaminiai tušinukai – tik dalis sėkmės

Svarstantiems, kuris reklamos būdas tinkamiausias jų atveju – visada padedame išsirinkti lūkesčius atitinkantį variantą ir, esant poreikiui, suderiname jį su kitomis reklamos priemonėmis, patariame, kaip potencialiems klientams efektyviausiai pranešti apie save: vykdomą veiklą, teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes. Esame už minimalius resursus ir maksimalų efektą, todėl nuolat taikome nuolaidas – kad galėtumėte drąsiai rinktis Jums reikalingą reklamos priemonių kiekį.
Laukiame Jūsų skambučio ar užpildytos užklausos formos!

plastikiniai tusinukai

plastikiniai tusinukai

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!