+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Išskirtiniai tušinukai

4.5
(15) Klientu įvertinimas (6) Klausimu ir atsakymų

Išskirtiniai tušinukai su logotipu. Galime pasiūlyti įvairių tušinukų modelių, kuriuos galime papuošti Jūsų įmonės logotipais ar prekiniais ženklais. Puikiai tiks Jūsų verslo dovanai, kuomet partneriams pateiksite savo įmonės prekinį ženklą dovanos principu.

Kaina nuo: 2,35 €

Išskirtiniai rašikliai CAMINI

Išskirtiniai rašikliai CAMINI

Kaina nuo 2,95Eur+PVM.

CAMINI rašiklis skirtas moterims, kurios mėgsta, kai praktiški daiktai taip pat kupini žavesio ir išsiskiria kažkuo savitu. Šis klasikinis rašiklis pagamintas iš metalo, padengto specialiais perlamutrinės spalvos dažais ir dekoruotas cirkonį imituojančia stikline akute. Sukimo mechanizmas. Rašo mėlynai.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai Glow

Išskirtiniai rašikliai Glow

Kaina nuo 2,65Eur+PVM.

Tušinukas pagamintas iš metalo su sidabro spalvos apdaila. Klasikinis dizainas užtikrina nesenstančią eleganciją.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai GLOW GOLD

Išskirtiniai rašikliai GLOW GOLD

Kaina nuo 2,65Eur+PVM.

Tušinukas pagamintas iš metalo su aukso spalvos apdaila. Klasikinis dizainas užtikrina nesenstančią eleganciją.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai GEM

Išskirtiniai rašikliai GEM

Kaina nuo 2,35Eur+PVM.

Modernus tušinukas turi subtilų dizainą, atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Tušinukų korpuso viduryje yra krištolą primenantis dekoratyvinis žiedas, suteikiantis šiam rašikliui gana elegantišką išvaizdą. Tai išskirtinis tušinukas išskirtiniam asmeniui.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai CHOCO

Išskirtiniai rašikliai CHOCO

Kaina nuo 4,50Eur+PVM.

Išskirtinis gardžiu šokoladu kvepiantis rašiklis. Įtaisas iš chromuoto metalo, papuoštas šokolado spalvos žiedeliu. Jis kvepia maloniu šokolado aromatu mažiausiai 12 mėnesių. Rašiklis supakuotas į elegantišką maišelį.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai CHARGE

Išskirtiniai rašikliai CHARGE

Kaina nuo 3,50Eur+PVM.

CHARGE rašiklis yra idealus pasirinkimas tiems, kurie dažnai pameta įkrovimo laidus. Jo segtukas pagamintas iš gudriai pritvirtinto magnetinio kabelio, skirto mobiliesiems įrenginiams įkrauti ir duomenims perduoti. Kabelis su universaliu kištuku 2 viename: microUSB ir iPhone. Visas rašiklis pagamintas iš metalo su gumuotu paviršiumi. Sukimo mechanizmas. Mėlynas 1,0 mm storio užpildas.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai BRAINY

Išskirtiniai rašikliai BRAINY

Kaina nuo 3,95Eur+PVM.

Elegantiškas rutulinis rašiklis, pagamintas iš aliuminio, su nešiojama 8 GB USB 2.0 atmintine po dangteliu. USB standartai: rašymo greitis 4,0 Mb/s; skaitymo greitis 15,0 Mb/s.

Siųsti užklausą
Išskirtiniai rašikliai GYVER

Išskirtiniai rašikliai GYVER

Kaina nuo 2,45Eur+PVM.

GYVER tai ideali dovana tikriems dalykėlių mylėtojams, kurie iš reklaminių dovanų tikisi stebinančių funkcijų. Šis rašiklis turi 7 funkcijas: rašiklis, jutiklinis rašiklis, telefono stovas, žibintuvėlis, 2 atsuktuvai, kompasas. Mėlynas užpildas.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Šiuolaikiniai tušinukai – tai ne tik kanceliarijos ir rašymo priemonė, bet ir vienas geriausių reklamos nešiklių Jūsų įmonei, produktui ar prekės ženklui. Itin platus įvairių formų, savybių ir papildomų atributų pasirinkimas ne tik leis atskleisti įmonės ar prekės ženklo pagrindinius bruožus, bet ir sukurs vizualinį kontekstą, puikiai atliks reprezentacinę funkciją. Metalinis tušinuko korpusas pabrėžia eleganciją, prabangą, o plastikinis – puikiai tiks tiems, kurie yra žaismingi, nebijo pokyčių. „Sparti reklama“ suteikia galimybę būti itin originaliems ir rinktis iš didelės rašymo priemonių įvairovės: tušinukas su veidrodžio efektu, aromatizuoti tušinukai ar net tušinukai su energijos banku – neribokite savęs nuobodžiais tradiciniais pasirinkimais. Skirtingos savybės leidžia tušinukus pritaikyti prie skirtingų segmentų vartotojų, pritaikyti funkcionalumą realiai egzistuojantiems poreikiams: pavyzdžiui, besidomintys šiuolaikinėmis technologijoms įvertins tušinuko funkcionalumą, mėgstantys rašyti ranka –  patogumą ir dizainą, o meniškos prigimties žmonėms patiks aromatiniai tušinukai. Visos geriausios savybės primins apie Jūsų įmonę, produktą ar prekės ženklą, tad leiskite sau būti nepakartojamais su „Sparti reklama“ išskirtiniais tušinukais.

išskirtinai tušinukai

išskirtiniai tušinukai

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!