+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Išskirtiniai tušinukai

Vaizdas Spalvos Pavadinimas Aprašymas
hello_touch_sparti_reklama_logo_02 hello_touch_sparti_reklama_visi_02 LIKE touch Plastikinis tušinukas su touch piršteliu liečiamiems ekranams.
shoch_sparti_reklama_logo_02 shoch_sparti_reklama_visi_02 SHOCK Metalinis tušinukas su veidrodžio efektu. Nugraviravus jūsų logo matysite veidrodinį atspindį.
rio_light_sparti_reklama_logo_02 rio_light_sparti_reklama_visi_02 Rio Light Plastikinis tušinukas su šviečiančiu jūsų logotipu. Tušinuko viduje įmontuotas šviestuvėlis, taigi nugraviravus jūsų logotipą, jis šviečia.
gelle_sparti_reklama_logo_02 gelle_sparti_reklama_visi_02 Gelle Metaliniai labai gražūs geliniai tušinukai
solid_mat_sparti_reklama_logo_02 solid_mat_sparti_reklama_visi_02 Solid Matt Minkšto pagrindo tušinukas su veidrodžio efektu. Nugraviravus jūsų logo matysite veidrodinį atspindį.
deimantas_sparti_reklama_logo_02 DEIMANTAS Metalinis tušinukas su elegantišku kristalo motyvu.
kava_sparti_reklama_logo_02 ŠOKOLADAS Unikalūs metaliniai tušinukai su nuostabiu šokolado aromatu. Įpakuoti austinės tekstilės maišelyje.
usb_brainy_sparti_reklama_logo_02 usb_brainy_sparti_reklama_visi_02 PROTAS Išskirtinis tušinukas su 8Gb atmintine.

Siųsti užklausą
Efektingas dizainas
Spauda per 24H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 24H
Kokybės garantija
Gera kaina

Šiuolaikiniai tušinukai – tai ne tik kanceliarijos ir rašymo priemonė, bet ir vienas geriausių reklamos nešiklių Jūsų įmonei, produktui ar prekės ženklui. Itin platus įvairių formų, savybių ir papildomų atributų pasirinkimas ne tik leis atskleisti įmonės ar prekės ženklo pagrindinius bruožus, bet ir sukurs vizualinį kontekstą, puikiai atliks reprezentacinę funkciją. Metalinis tušinuko korpusas pabrėžia eleganciją, prabangą, o plastikinis – puikiai tiks tiems, kurie yra žaismingi, nebijo pokyčių. „Sparti reklama“ suteikia galimybę būti itin originaliems ir rinktis iš didelės rašymo priemonių įvairovės: tušinukas su veidrodžio efektu, aromatizuoti tušinukai ar net tušinukai su energijos banku – neribokite savęs nuobodžiais tradiciniais pasirinkimais. Skirtingos savybės leidžia tušinukus pritaikyti prie skirtingų segmentų vartotojų, pritaikyti funkcionalumą realiai egzistuojantiems poreikiams: pavyzdžiui, besidomintys šiuolaikinėmis technologijoms įvertins tušinuko funkcionalumą, mėgstantys rašyti ranka –  patogumą ir dizainą, o meniškos prigimties žmonėms patiks aromatiniai tušinukai. Visos geriausios savybės primins apie Jūsų įmonę, produktą ar prekės ženklą, tad leiskite sau būti nepakartojamais su „Sparti reklama“ išskirtiniais tušinukais.

išskirtinai tušinukai

išskirtiniai tušinukai

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!