+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO
Pakuotes projektavimas

Pakuotės projektavimas ir gamyba

2023.01.26

Viena iš mūsų naujienų, tai mažiau aplinkai kenkiančios pakuotės projektavimo ir gamybos paslauga. Naujų technologijų bei įrengimų dėka pakuotė pagaminama greitai, kokybiškai, pagal mūsų kūrybos skyriaus sukurtas formas bei dizainą, pritaikytą kliento paslaugai ar pagamintai prekei.

Norite švarios aplinkos? Pradėkime galvoti dabar

Daugumai įmonių, kuriančių produkciją, tinkamos pakuotės pasirinkimas kelia didelį galvos skausmą. Ypač šiandien, kai taip garsiai imama kalbėti apie tvarumą ir ekologiją. Ne paslaptis, kad norėdami gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje, kiekvienas turime pradėti pokyčius daryti nuo savęs. Tad jeigu Jums kaip tik aktualus pakuotės prekėms pasirinkimas, pataikėte ten, kur ir reikia. Mes esame ta kompanija, kuri skiria daug dėmesio tvarių ir ekologiškų produktų gamybai – analizuojame pirminius gaminius, poveikio aplinkai rezultatus, domimės gamybos alternatyvomis bei tų alternatyvų vertinimo rezultatais, reitingavimu – iš esmės darome viską, kad tik galėtume savo klientui pristatyti kuo kokybiškesnį, kuo ekologiškesnį, kuo tvaresnį produktą, kuris ne tik būtų nepamainomas funkcionalumu, bet ir maksimaliai prisidėtų prie aplinkos taršos mažinimo ir saugesnės aplinkos kūrimo.

IDEO LT įvertinę pirminių pakuočių poveikį aplinkai, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu, sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, modernizavome spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinant technologinę įrangą, automatizavome rankinio padavimo bigavimo ir kirtimo bei pjovimo procesus, galiausiai užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą.

Tokie atlikti patobulinimai leido mums sukurti ekologiškesnę pakuotę, kuri ne tik būtų draugiškesnė aplinkai, bet ir būtų pagaminta naudojant mažiau plastiko, turėtų mažiau cheminių medžiagų. Šiandien pristatome šią technologiškai pažangią pakuotę Jums – pakuotę, kuri sukurta atsižvelgiant į aplinkos apsauga. Norime pasidžiaugti ir tuo, kad atlikus pirminio gaminio patobulinimus sugebėjome sumažinti anglies dioksido dujų pėdsaką net iki 41 procento. Negana to, sumažinome ir toksiškų medžiagų kiekį, energijos sąnaudas, stebimas sumažėjęs gamybinių atliekų kiekis. Svarbu paminėti ir tai, kad ekologiška pakuotė leidžia aplinkos rūgštėjimą sumažinti 20 procentų, tad neabejotinai laikoma tvaresniu ir ekologiškesniu produktu.

Taigi, dėl to, kad pakeitėme pakuotės technines specifikacijas bei pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą, šiandien galime Jums pasiūlyti į savo veiklą įtraukti aplinkai kur kas draugiškesnę pakuotę, pasižyminčią inovatyvia technologija. Gaminant šią pakuotę sumažinome nereikalingas žaliavas, tad dabar į aplinką patenka kur kas mažiau kenksmingų medžiagų. Tad ši pakuotė, kuri gerina aplinkosauginį veikimą bei skatina žiedinę ekonomiką gali Jūsų veikloje atsirasti jau dabar.

Kviečiame pasirinkti šią IDEO LT pakuotę ir taip prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo. Taip pat tokiu būdu palaikysite žiedinę ekonomiką ir gamintojus, siekiančius sukurti kuo ekologiškesnius, aplinkai draugiškesnius bei tvaresnius produktus. Rūpinkimės aplinka, kuri mus supa, kartu – rinkitės mūsų kruopščiai pagamintas ekologiškesnes pakuotes.

Pakuotės gamyba pritaikant žiedinę ekonomiką

Šiandien gyvename visuomenėje, kurioje kaip niekad dažnai akcentuojamos ekologijos problemos, linksniuojamas žodis „tvarumas“ ir siūlomi įvairūs būdai, padėsiantys į kiekvieno kasdienybę įtraukti daugiau žingsnių, vedančių į ekologiškesnio pasaulio kūrimą. Šiandien jaučiame pareigą kreiptis į tuos verslus, kurie užsiima įvairios produkcijos, įprastai tiekiamos pakuotėse, kūrimu. Būtent pakuotės šiuo atveju yra tas gaminys, kurį galima pasirinkti itin neapgalvotai. Mes savo ruožtu siūlome pakuotes savo produkcijai rinktis be galo atsakingai, pasidomėjus tų pakuočių gamintojais. Mes save pozicionuojame kaip tuos gamintojus, kuriems rūpi aplinkos apsauga, kurie daro viską, ką gali, kad savo klientams pateiktų kuo kokybiškesnį, kuo funkcionalesnį, kuo ekologiškesnį, kuo tvaresnį bei kuo draugiškesnį aplinkai produktą. Šiuo atveju kalbame būtent apie pakuotes. Atlikę pirminių pagamintų pakuočių analizę, įvertinome jų gamybos poveikį aplinkai ir ėmėmės pokyčių – norėjome sukurti produktą, kuris būtų kur kas tvaresnis.

Siekdami savo šio noro pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu, taip pat sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą, modernizavimo spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinant technologinę įrangą, automatizavimo rankinio padavimo bigavimo ir pjovimo bei kirtimo procesus – įtvirtinę šiuos pakeitimus pasiekėme naują ekologinio gaminio projektavimo principais suprojektuotą universalią barjerinę pakuotę su vienpusiu laminatu ir optimizuotu, t. y. mažesniu dengiamos spaudos plotu.

Įprastai gaminant tokias pakuotes sunaudojama daug plastiko, kuris neabejotinai kenkia mus supančiai aplinkai, taip pat gamybos procesų metu į orą išskiriama daug anglies dvideginio. Svarbu paminėti, kad sukaupiama daug gamybinių atliekų, sunaudojamas didelis kiekis cheminių medžiagų, taip sunaudojama daug energijos bei pastebimas didelis toksiškumas aplinkai.

Siekdami skatinti tvarumą, sukūrėme ekologiškesnę pakuotę, sumažinome nereikalingas žaliavas bei energijos sąnaudas. Pakeitę pakuotės technines specifikacijas bei pritaikę ekologinė pakuotės projektavimą sukūrėme tokią pakuotę, kuri mažintų atliekų kiekį, gerintų aplinkosauginį veiksmingumą bei visokeriopai prisidėtų prie aplinkos apsaugos užtikrinimo. Taip pat tokiu būdu prisidedame prie žiedinės ekonomikos skatinimo.

Svarbu ir tai, kad net iki 41 procento sumažinome anglies dioksido emisijas, o tai ypač svarbu kovojant su aplinkos rūgštėjimo problema.

Tad mes, IDEO LT, Jums sukūrėme tvaresnę, aplinkai draugiškesnę universalią barjerinę pakuotę, pasižyminčią technologiškai pažangiu dizainu, o Jūs galite prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo rinkdamiesi mūsų sukurtą pakuotę. Kurkime tvaresnį rytojų kartu, mažinkime aplinkos užterštumą kartu. Mes savo darbą jau padarėme, dabar Jūsų pareiga atsakingai pasirinkti!

Orientuokimės į pakuotes, kurios aplinkai kenkia mažiau

Šiandien daugumai verslų, ypač gaminančių produktus, patenkančius į pirkėjų ar klientų rankas pakuotėse, pakuočių pasirinkimas yra itin svarbus žingsnis. Ne vien dėl to, kad būtent pakuotė bus tas dalykas, kurį pirmą pamatys pirkėjas, bet ir dėl to, kad pasirinkę tinkamą pakuotę, galite išreikšti savo palaikymą žiedinei ekonomikai bei tvarios aplinkos kūrimui.

Gyvename tokioje visuomenėje, kur rinkoje visko yra per akis, tad atrasti tinkamus gamintojus, su kuriais dalytumėtės tomis pačiomis vertybėmis, gali tapti tikru iššūkiu. Būtent dėl to norime pateikti savo poziciją ir išreikšti didelį susirūpinimą mus supančia aplinka. Mes orientuojamės į tvarių produktų kūrimą, kurių gamyba kuo mažiau kenktų aplinkai, o kartu tokių produktų, kurie džiugintų Jus funkcionalumu ir kokybiškumu.

Būtent siekdami sukurti ekologiškesnį ir tvaresnį produktą, atlikome pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą. Išanalizavę gautus rezultatus supratome, kad turime galimybę atlikti atitinkamus pakuotės patobulinimus ir taip sukurti dar tvaresnį produktą. Taip ir padarėme: užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą, modernizavome spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinę technologinę įranką, sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu bei automatizavome rankinio padavimo kirtimo, pjovimo bei bigavimo procesus. Būtent dėl to, kad atlikome šiuos pakeitimus, neabejotinai prisidėjusius prie taršos mažinimo, į Jūsų rankas šiandien galime pristatyti pagal pažangias technologijas sukurtą, ekologinio gaminio projektavimo principais suprojektuotą universalią barjerinę pakuotę.

Tokia pakuotė – kur kas daugiau negu tik skambiu žodžiu „ekologiškesnė“ apipinta pakuotė. Tai gaminys, pasižymintis draugiškumu aplinkai, taip pat gaminys, pagamintas iš mažiau cheminių medžiagų, iš mažiau aplinkai toksiškų medžiagų. Tokios pakuotės gamybai sunaudotas ir mažesnis kiekis plastiko. Kadangi kurta pakuotė atsižvelgiant į aplinkos apsaugą, atlikus patobulinus galime užtikrinti, kad gamybos metu į aplinką patenkančio anglies dvideginio kiekis sumažėjo beveik perpus – šis pokytis labai svarbus, nes tokiu būdu galime prisidėti prie vandenynų rūgštėjimo problemos sprendimo, kadangi anglies dvideginio emisijos yra pagrindinė šios aplinkos apsaugos problemos priežastis. Teigiama, kad pakeitus pakuotės dizainą aplinkos rūgštėjimą galima sumažinti 20%.

Taigi, šia IDEO LT pakuote ne tik skatiname žiedinę ekonomiką, bet ir ženkliai sumažinome nereikalingų žaliavų kiekį bei energijos sąnaudas. Taip pat prisidedame prie aplinkosauginio veiksmingumo gerinimo.

Mes, IDEO LT, taikydami ekologinį pakuotės projektavimą, prisidedame prie aplinkos apsaugos gerinimo, o Jus kviečiame rūpintis aplinka kartu su mumis ir rinktis tvaresnes ir ekologiškesnes mūsų sukurtas pakuotes.

Pakuotės gamyba atsižvelgiant į gamtos apsaugą

Ar ir Jūs savo veikloje naudojate begalę pakuočių? O ar kada pagalvojote, iš ko jos pagamintos? Ne? O gal susimąstėte, koks tų pakuočių, kurias renkatės naudoti savo veiklai, poveikis aplinkos apsaugai? Deja, bet įprastai gaminamų pakuočių poveikis aplinkai yra itin neigiamas. Gaminant tokias pakuotes sunaudojamas didelis kiekis plastiko. Taip pat į aplinką gamybinio proceso metu yra išskiriamas ir didelis kiekis anglies dioksido – tai dujos, kenkiančios aplinkai ir žmogui, prisidedančios prie vandenynų rūgštėjimo. Negana to, gamybiniuose procesuose naudojama labai daug cheminių medžiagų, aplinkai toksiškų medžiagų, sukaupiama daug gamybinių atliekų, sunaudojama daug energijos.

Mums yra svarbu prisidėti prie tvaresnio pasaulio, kuriame gyvename, kūrimo. Mums svarbu padaryti viską, ką galime, kad mūsų gaminami produktai pasižymėtų tvarumu, ekologiškumu, draugiškumu aplinkai ir žmogui. Būtent to siekdama analizuojame savo gaminius ir nuolat ieškome būdų patobulinti gamybines technologijas taip, kad Jums galėtume pasiūlyti kuo kokybiškesnį, bet kartu ir kuo aplinkai draugiškesnį produktą. Šiuo atveju kalbame apie pakuotes, kurias savo veiklos naudoja dauguma įmonių bei pavienių asmenų. Tad jeigu Jūs irgi naudojate pakuotes, kviečiame rinktis mus – tuos pakuočių gamintojus, kuriems rūpi aplinkos apsauga.

IDEO LT sukūrę pirminę pakuotę atlikome šiek tiek patobulinimų, pavyzdžiui, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją – įvertinome, kad vienpusis ruloninis laminavimas yra ekologiškesnis sprendimas. Taip pat sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį. Pasirinkome modernizuoti spaudos suvedimo ir dengimo procesus – atnaujinome technologinę įrangą taip, kad siektume kuo tvaresnių produktų gamybos. Negana to, automatizavome kai kurias rankinio padavimo funkcijas bei užtikrinome, kad pakuotės būtų tinkamai ženklintos. Remdamiesi šiais pakeitimais galime pasiūlyti Jums savo veikloje pradėti naudoti kur kas tvaresnes ir ekologiškesnes pakuotes, sukurtas remiantis ekologinio gaminio projektavimo principais. Tai universalios barjerinės pakuotės, kurių gamybos technologijas patobulinę prisidedame prie aplinkos taršos mažinimo.

Tokios pakuotės gamybai sunaudojamas mažesnis kiekis aplinkai žalingo plastiko. Taip pat tokia IDEO LT pakuotė yra pagaminta iš mažiau cheminių medžiagų. Pakeitę pakuotės gamybą sumažinome iki 41% kenksmingų anglies dioksido dujų emisijų. Negana to, tokios pakuotės gamyba turi potencialą sumažinti aplinko rūgštėjimą 20%. Kadangi pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą bei kūrėme šį produktą pagal patobulintas technines specifikacijas, šiandien Jums galime pristatyti ekologiškesnį ir aplinkai draugiškesnį produktą. Mes dirbame ties tuo, kad galėtume kurti kuo tvaresnius gaminius, todėl kviečiame ir Jus prisidėti prie žiedinės ekonomikos palaikymo ir įsigyti mūsų sukurtą pakuotę.

Sumažinome naudojamų žaliavų kiekį ir energijos sąnaudas gamindami ekologišką pakuotę

Inovatyvūs sprendimai leidžia sukurti mažiau taršias pakuotes, reklaminę medžiagą, ženklinimą ir kitas kasdienėje gamyboje ir prekyboje reikalingas detales. Ekologiškų, universalių pakuočių gamyba leidžia sumažinti sukuriamų atliekų kiekį nuo pat jų gamybos proceso iki vartotojų namų, kur tvarias pakuotes lengva išrūšiuoti ir perdirbti. Norint mažinti sukuriamą CO2 pėdsaką, kviečiame rinktis naujo dizaino ekologiškesnes pakuotes. Apie tai, kokie sprendimai buvo priimti IDEO LT specialistų, kuriant pakuotes su mažiau plastiko, pasakojame šiame straipsnyje.

Naujas, palankus aplinkai gaminys – ekologiškesnė pakuotė

Remiantis ekologinio gaminio projektavimo principais naujai suprojektuotos universalios barjerinės pakuotės su vienpusiu laminatu. Taip pat optimizuotas spaudos dengiamas plotas, kuris leido sutaupyti naudojamų dažų kiekį. Universali ekologiškesnė barjerinė pakuotė atlieka savo funkciją taip pat gerai kaip ir įprastinė pakuotė, tačiau leidžia sumažinti naudojamų išteklių kiekį.

Pakuotė, sukurta atsižvelgiant į tvarios gamybos principus, taupo tiek jūsų pinigus, tiek mažina taršą. Paskaičiavome, kad naujosios pakuotės gamybos CO2 pėdsakas yra iki 41 % mažesnis už įprastinę atitinkamo dydžio pakuotę. Mažiau plastiko, mažiau atliekų – daugiau gamtos!

Pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą, norėdami sumažinti atliekų kiekį

Įsigijus naują gaminį, jis visada atkeliauja pakuotėje. Pakuotė būtina, norint apsaugoti prekę nuo aplinkos poveikio, norint išsaugoti jos savybes ir užtikrinti, kad produktas nenukentėtų transportavimo metu. Visgi įprastai pakuotė labai greitai tampa šiukšle vos atlikusi savo pirminę funkciją.

2020 metų JAV Aplinkos apsaugos agentūra suskaičiavo, kad maždaug 30 proc. visų Amerikoje išmetamų atliekų – yra būtent pakuotės. Be to, daugiau nei 80 proc. įprastinių pakuočių negali būti rūšiuojamos ir perdirbamos, nes yra gaminamos iš skirtingų medžiagų mišinio, pavyzdžiui, sunkiai atskiriamo popieriaus ir plastiko.

Pakuotė su mažiau plastiko, tai būdas sumažinti taršą ir žalą planetai. Žinoma, visiškai atsisakyti pakuočių – nepavyks, tačiau galima rinktis technologiškai pažangias ekologiškas pakuotes, turinčias mažesnį poveikį aplinkai. Tvari pakuotė leidžia sumažinti išskiriamo CO2 kiekį jos gamybos metu, taip pat – lengviau išrūšiuoti ir perdirbti pakuotę, kad sukurtume kuo mažiau naujų atliekų.

Pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą, norėdami sumažinti sukuriamų atliekų kiekį

Aplinkos apsaugos gerinimas, taikant ekologinį pakuotės projektavimą, svarbus kiekvienam verslui, kuris nori gerinti savo procesus ir rinktis tvarias pakuočių alternatyvas. Štai ką tiksliai pakeitėme, kurdami naujos ekologiškesnės pakuotės dizainą:

  • Įvertinę funkcionalumą ir patvarumą, dvipusę vokelinio laminavimo technologiją pekeitėme vienpusiu ruloniniu laminavimu. Tai leido sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį. Juk mažiau plastiko – daugiau kokybės!
  • Sumažinome spauda dengiamo ploto kiekį, taip sumažinome toksiškų medžiagų panaudojimą.
  • Modernizavome spaudos suvedimo ir dengimo procesus, atnaujindami technologinę įrangą.
  • Automatizavome rankinio padavimo bigavimo ir kirtimo / pjovimo procesus, kad būtų taupomi resursai.
  • Užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą, nes sumažintas CO2 pėdsakas jokiu būdu nereiškia prastesnės kokybės!

Mažinkime plastiko naudojimą kartu!

Inovatyvūs ir šiuolaikiški sprendimai leidžia sukurti mažiau taršią pakuotę. Pasirinkę tokią pakuotę jūs, kaip verslas, prisidėsite prie tvaresnės ateities kūrimo ir galėsite pasiūlyti aplinkai draugiškesnį produktą savo klientams. Ekologiška pakuotė su mažiau cheminių medžiagų, projektuojama ir gaminama atsižvelgiant į tvaraus projektavimo standartus, tai ateities pakuotė tvariam ir atsakingam verslui!