+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Aplankai

Aplankalas

APLANKAI

Siūlome sparčiai pagaminti aplankus su standartine kirtimo forma (a4 formato spaudai talpinti) ir vienpuse spauda ant 300 g. blizgaus popieriaus.

Taip pat galime sukurti ir atspausdinti naujos formos ir dizaino aplanką pagal jūsų norą.

Naujai sukurto aplanko kainą paskaičiuosime pagal naują formą ir tiražą.

Papildomos paslaugos

Maketavimas nuo 15Eur.

Graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Kodėl verta rinktis individualaus dizaino aplankus?

Nors atrodytų, kad aplankai yra universali ir daugelyje vietų kasdien naudojama priemonė, tačiau pagal veiklos sritį gali skirtis ir poreikiai, todėl ne visada pakanka standartinio sprendimo, kuris talpina A4 formato spaudą. Ne retai nutinka ir taip, kad pagal numatytą projektą spauda turi būti kur kas didesnio arba mažesnio formato, tačiau ją numatyta dėti į aplankus. Tokiu atveju kur kas paprasčiau ir praktiškiau užsisakyti reikiamo dydžio aplanką, nei keisti visą idėją. Tai vienas didžiausių aplankų, gaminamų pagal individualų užsakymą, privalumų, nes kliento laisvė yra visiškai neribojama. Jei spauda, kuri numatyta dėti į aplankus, yra nestandartinio dydžio ar formų, jei reikalingas nestandartinis aplankų dizainas idėjos tikrai nebūtina atsisakyti, viskas ką reikia padaryti – susisiekti su mumis ir užsisakyti tiksliai tokius aplankus, kokių Jums reikia. O mes pasirūpinsime kokybiškais ir lūkesčius atitinkančiais gaminiais.

Kas yra aplankai su laminatu?

Aplankai su laminatu nuo įprastų aplankų skiriasi nedaug. Pastarieji yra padengti laminato plėvele, kuri sutvirtina aplanko paviršių, jis tampa atsparesnis įbrėžimams, skysčių išsiliejimui (jei patekęs ant aplanko skystis greitai nuvalomas, žalos veikiausiai nebus) ir pan. Laminuotas aplankas tampa kiek tvirtesnis, todėl ne taip lengvai užlinksta jo kampučiai. Tai ypač aktualu, jei gaminys transportuojamas, dalijamas masiškai, dažnai nešiojamas rankinėje ir kt.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!