+370 684 76655
Susisiekite su mumis
info@spartireklama.lt
NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO

Montavimas ir renovavimas

REKLAMOS MONTAVIMAS, DEMONTAVIMAS, RENOVAVIMAS

Montuojame ar demontuojame visą reklamą, skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje, tiek ir lauke.

Klijuojame popierių, lipduką, fototapetus.

Renevuojame senus stendus.

Kabiname įvairaus formato tentus.

Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu ir leidimais.

Siųsti užklausą

Efektingas dizainas
Spauda per 24 H
Nestandartinė Reklama
Antspaudai per 2H
Kokybės garantija
Gera kaina

Ar galima reklamos montavimo, demontavimo bei renovacijos darbus atlikti savarankiškai?

Kaip ir kalbant apie bet kokią kitą sritį, taip ir reklamos montavimą, demontavimą ir renovaciją geriausia patikėti šios srities specialistams. Savarankiškai atlikti tam tikrus darbus ne tik sunkiai įmanoma, juk tam reikalingos ne tik žinios, tačiau ir speciali įranga, tačiau gali būti ir labai pavojinga. Neturint įgūdžių ir patirties, tikimybė susižeisti ar patirti traumą gana didelė, todėl vargu ar verta rizikuoti. Be to, neišvengta gali būti ne tik žalos, tačiau ir nuostolių. Netinkamai atlikus darbus veikiausiai nepavyks sutaupyti, tai paprasčiausiai pareikalaus papildomų investicijų. Be to, montavimo darbus patikint specializuotai įmonei, sutaupote ir daug laiko, nes ne tik pasirūpiname tinkamu įvairių priemonių funkcionavimu, tačiau ir, jei reikalinga, projekto derinimu, be kurio reklamos priemonių nebūtų galima montuoti.

Nuo ko priklauso reklamos montavimo, demontavimo ir restauravimo kaina?

Reklamos paslaugų kaina priklauso nuo jos masto, atliekamų darbų sudėtingumo. Savo klientams visada siekiame pasiūlyti kokybiškiausią produktą ir palankiausias kainas, todėl be abejonės, kad kuo klientas lojalesnis, tuo sąlygos yra geresnės. Tačiau nemažai lemia ir reklamos matmenys, kokios priemonės ją montuojant, demontuojant ar renovuojant bus reikalingos, kokie darbuotojų resursai bus eikvojami ir kitos detalės, dėl kurių geriausia tartis individualiai, pokalbio su įmonės darbuotoju metu.

NUO JŪSŲ NORO IKI EFEKTYVAUS REZULTATO!
Nuo jūsų noro sukurti įvaizdį, pasirinkti priemones, padidinti žinomumą iki efektyvaus rezultato padidinti pardavimus!
Su jūsų norais ir mūsų idėjomis sukursime patrauklų dizainą. Tik profesionalūs gamybos sprendimai garantuos efektingą reklamą, kuri parodyta tinkamoje vietoje, pasieks tikslinę jūsų auditoriją. Dirbdami kartu pasieksime efektyvių rezultatų!